ARI50

Bože škaredá ženská, no příběh je hloupý a nudný a nezáživný ale očičko a nějaké drobnosti se mi líbily trošičku, ale jinak jako vždy hrůza. ()

Magika82 odpad!

A. T. Hwang se při nápadu na nové filmové zpracování příběhu o První ženě Adamově, z níž za trest Bůh vytvořil prvního a nejmocnějšího démona (do svržení prvního a posledního Archanděla archandělů Lucifera), se nepoučil a dílo se tak opět a znovu nezdařilo, neboť i zde muselo dojít na má slova: "Mnoho scénáristů nebo autorů, značí pro film nebo knihu smrt." ... Poprosím proto o Odpadkový koš! ()

beso74

Niekoľko príbehov, ktoré spájajú dve veci - postava Lilith (v každom príbehu ju hraje iná žena) a detektíva z oddelenia vrážd, ktorý má s ňou jednu veľmi osobnú skúsenosť. Lilith je tu zobrazená ako démon pomsty drviaci predovšetkým hriešne mužské pokolenie. A tak si to zlízne sukničkársky profesor, sexuchtivý neverný manžel, chradnúci veterán či sériový vrah žien. Všetko je to však podané bez štipky invencie s absenciou sebamenšieho napätia. Jednoznačne jedna z najhorších antológii, aké som kedy videl. ()