poster

Ve svitu ohně (S01E37) (epizoda)

 • Německo

  Im Licht des Feuers

 • Slovensko

  Vo svetle ohňa

Drama / Romantický

Německo, 2000, 1 h 28 min

 • smolicek04
  odpad!

  Keby tu bolo niečo horšie ako odpad tak by som to dal!!!! Typická romantika Nemeckej výroby. Žene sa poháda z chlapom a na ceste z práce sa nešťastnou náhodou sa zoznámi z iným mužom. Zavedie ho na svoj statok kde má vilu a kone na kávičku alebo na čaj. Ako to býva jej muž sa to dozvie a pohádajú sa....Na konci zostane s tým ktorého stretla tou nešťastnou náhodou....Trápne!!!!!!!Chce sa mi plakať keď niekto spomenie príbeh Rosamunde Pilcher. Toto nieje umenie!!!! Ja by som natočil lepší vrak a určite by som na to spotreboval menej financií!!!(14.1.2008)

 • Niktorius
  odpad!

  Paní Pilcherová vpodstatě za celý svůj život napsala jediný příběh a poté jen tisíce jeho permutací. Je mi proto záhadou, proč se němečtí televizní pracováváním jejích "románů" stále tak urputně zabývají...Prostě absolutní odpad, jaký nemá cenu příliš obšírně komentovat.(3.10.2007)

 • Aileena
  **

  Možná jsem měla náladu na sladký idealismus, ale tento díl mi nepřišel zase až tak tragický, jako některé jiné. Ano všechny hlavní postavy by měly mít svatozář, ano v praxi je to naprosto nepravděpodobné, ale o tom prostě R.P. je. Kdyby na to nikdo nekoukal, tak by to televize nekupovali a nevysílali, ať už je to pro náročnějšího diváka jakkoliv nepochopitelné... U této paní víte, do čeho jdete, takže pokud to není Váš šálek čaje, prostě nepouštějte a nekritizujte... Na odpočinkové žehlení dobrý... ;-)(14.1.2016)

 • Almásy
  odpad!

  niekto sa tu vzdy vrati zo studii, niekto tu ma vzdy nejake tajomstvo a vzdy sa zamiluje do mladeho jebaca. ale 888888888888888888888 tisic casti skutocne nie(3.10.2007)