poster

Ráj snů (S01E48) (epizoda)

 • Německo

  Paradies der Träume

 • Slovensko

  Raj snov

Drama / Romantický

Německo, 2003, 1 h 22 min

Režie:

Axel de Roche

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Scénář:

Gabriele Kister
(další profese)
 • Ashar
  *****

  Asi budu první a jediný, kdo napíše něco pozitivního k tomuto předvídatelnému, nudnému a trapnému filmu z ráje snů. Divím se jen, že když už má někdo alergii, vůdči takovým typům filmů, i přes to je asi stále na nich tak závislý, že je neustále nucen je sledovat. Proč tedy dávat odpad? Když už shlédnu tři takové filmy a nelíbí se mi, a přesto se neubráním na další zírat stále znovu asi je někde chyba jinde, než v těch filmech. Připadá mi to, jako, že chci být in a kůl a proto skouknu kousek a odstřelím film, abych zapadnul mezi elitu filmových pokrit-kritiků. No a teď můj názor k filmu. Michael ač starší pán, mi připadal jako sympaťák a hlavně byl pozitivní i když dost flirtoval, kde nemá. Jako zkušený tatík v letech si to mohl odpustit a měl jen štěstí, že stará láska nerezaví. Film pobavil a přál bych si mít taky nějakou tu tetu. Třeba se někdy nějaká objeví a vzpomene si na mne.(28.1.2019)

 • alambert
  odpad!

  Slíbil jsem, že dám hodnocení Odpad každému filmu, ve kterém se objeví kauza "přeříznutých brzdových hadiček". Plním slib.(21.2.2013)

 • Havala
  odpad!

  Strašně předvídatelné, opět nudné trapné, nedá se hodnotit jinak. Jsou to všechno braky.(18.2.2013)

 • kissilen
  odpad!

  Nevidela som to síce úplne od začiatku, ale pretrpela som až do konca. Asi po piatich minútach som vedela, ako to skoncí, kto sa s kým dá do kopy, kto je ten zlý a že je to určite nemeckej tvorby... No ak má niekto rád také romanticke sra.ky, tak klobúk dolu...(28.4.2005)

 • arcticsky
  odpad!

  Za dva dny jsem viděl podobné filmy tři. Se zatnutými zuby jsem je vydržel od začátku až do konce a výsledkem je 3x odpad....Dá se říci, že tyto příběhy jsou opravdu bláznivé a podle naprosto stejného mustru. Už po 10 minutách je jasné, jak to dopadne a občasné nechtěně humorné situace, při kterých jsem se hystericky chechtal na hodnocení nic nezmění...(26.9.2012)