Láska ve hře (S01E55) (epizoda)

• Rakousko

Rosamunde Pilcher (povídka)

Franz Ritschel

Michaela Nix

Gisela Zick

No zase tak špatné to nebylo, abych to hodnotila "odpadem". Musíme také mít nějaké filmy pro relaxaci, abychom u toho nemuseli myslet. A to je jeden z nich. Je to romanticky zamotané se zajímavým koncem. Víc se k tomu nedá říci. Ale stejných, ne-li horších blbin, přichází k nám z USA a tomu "odpad" nedáváte. Tak jak to vlastně je ?(31.1.2009)

• ARI50

Zase panství podobné místo a opět zamotaná láska rodinné trable, Pietr zjistí kdo je jeho otec v leze do zelí Julianovi a začne si s Amandou ,a aby toho nebylo málo Vivian začne žárlit na Elizabeth člověk ten film ma vcelku rchle přečtený možná kdyby se ujal filmu někdo jiný mělo by to uspěch i když ty příběhy jedou pořád dokola věřím že jeden mě ohromí.(23.12.2016)

• fooggyy7

Nejlepší komentáře a hodnocení jsou od lidí, kteří filmu dají "odpad" a vzápětí dají 5 (slovy pět) hvězd filmu "Sex ve městě". A není jich málo(17.2.2019)

• Havala

I mez i odpady je jistý rozdíl, toto je opravdu zatím to nejhorší z Rosamunde co jsem viděl. Otřesný zážitek.(28.8.2012)