Reklama

Reklama

Rosamunde Pilcher


Pouto lásky (E57)

(epizoda)
  • Německo Tiefe der Gefühle (více)

Obsahy(1)

Christine právě odpromovala a uchází se o místo v mořském akváriu. Když jí ujede autobus, sveze ji Jonathan, mladý muž, který před akváriem parkoval. Jonathan odveze Christine na zámeček k její tetě Holly. Rád by se s ní znovu setkal, ale ona odmítne. Holly večer oznámí Christine, že jí chce odkázat celý svůj dům, a Christine je tím velmi zaskočená. Christine se potkává se svým bývalým přítelem Timem, který pomáhá s vedením potápěčské školy své sestře Nancy a otci. Nancy objevila při potápění ve starém vraku poklad a tajně ho postupně vyzvedává, ačkoliv je to zakázáno. Pak se chce domluvit s panem Huntem z aukční síně na prodeji. Teta Holly vypráví Christine o své jediné lásce, Michaelovi. Její rodiče jim nepřáli a vymysleli spoustu lží, aby je dostali od sebe. Otec se jí pak ke stáru přiznal, že si vše vymyslel a Holly se pokusila Michaela najít. Zjistila, že má ženu a děti a tak ho ani nenavštívila. Když utíkala z domu, vzala si s sebou své věci i prsten od Michaela, ale vše se potopilo s lodí. Christine, která miluje potápění, jí slíbí, že se jí ho pokusí v moři najít. Domluví se s Timem na společném potápění a pak si vyjdou na piknik. Tim jí řekne, že ji stále miluje. Mezitím se na aukci seznámí Jonathan s Nancy. Jonathan od ní koupí porcelán z vraku a pak někomu zavolá a potvrdí, že porcelán získal a bude pokračovat v pátrání (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

fooggyy7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je smutné se tady potkávat s lidmi, kteří napíší, že se filmy Pilcher odehrávají ne jednom útesu a se stejnými herci. Dotyčný si asi neudělal čas, aby zjistil fakta. A taky napsat, že někdo, kdo napsal cca 200 prodávaných knih je šílený a pak vzápětí ta 5 hvězd nějakému seznamu. Je to doopravdy CHORÉ se topit v penězích za své sračky ()

Reklama

Zevon odpad!

všechny recenze uživatele

Ta baba je fakt šílená, mastí si ty svoje nesmysly jeden za druhým - v Knize jsem je ani nespočítal. Nejhorší, co na světě může nastat je, když je někdo blbý a přitom současně plodný. Za své sračky se topí v penězích, není ten celý život nějak hore diferákem? ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama