poster

Cornwallská romance (S01E64) (epizoda)

 • Německo

  Der Himmel über Cornwall

 • Slovensko

  Nebo nad Cornwallom

Drama / Romantický

Německo / Rakousko, 2006, 1 h 31 min

Režie:

Michael Faust

Předloha:

Rosamunde Pilcher (povídka)

Scénář:

Marlies Ewald

Kamera:

Hartmut Lange
(další profese)
 • rikitiki
  ***

  Kdo si pustí německou televizní produkci podle románu Rosamundy Pilcher, nemůže čekat nic jiného, než co přesně tenhle film nabízí. Lásku, trochu nesnází a šťastný a taky správný konec. Žádné drasťáky ani nepřístojnosti, žádný vzruch. Všechno je umírněné a téměř podle Gutha Jarkovského. Takové pohlazení po duši, které je občas potřeba, jako hrnek čaje v otlučeném hrníčku po babičce. Filmařsky i scénáristicky je to samozřejmě nejhorší neinvenční spotřební zboží, ale jsou dny, kdy se to hodí. Tři hvězdy dávám za bezchybné naplnění mého očekávání i daného žánru.(3.5.2016)

 • Gezi94
  odpad!

  Stačilo mi vidět půlku filmu a hned mi bylo jasné,že to je příšerná romantická slátanina.Musela jsem se při těch v uvozovkách dojemných scénách smát.(4.3.2010)

 • Havala
  odpad!

  Po pěti minutách vím kdo s kým:-) Rekord.(13.2.2013)

 • fantomas19
  *

  * hudba - klavír, čokoláda - výroba, láska(26.8.2013)

 • octopuska
  ***

  Přesně, jak píše rikitiki. A tak jsem k tomu i přistupovala. Romantickej, přeslazenej, kýčovitej výplach. Měla jsem přesně na tohle chuť. Po všech těch nakládačkách, je to příjemná změna na dobrou noc. A hlavním lákadlem byl samozřejmě Florian, který je mým velkým oblíbencem. Tady je ještě klučina, co musel někde začít a rozhodně ještě neví, jak bude úspěšný. Má široký záběr a to velmi oceňuji. Výborný hudebník, herec, scénárista, režisér a ještě velmi pohledný a sympatický.(17.10.2020)