Reklama

Reklama

Rosamunde Pilcher


Melodie lásky (E80)

(epizoda)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Nina přijíždí do hotelu, který zdědila po své tetě. Seznamuje se zde s vdovcem Francisem, který pěstuje a prodává květiny, a s jeho hudebně nadanou dcerou Isabellou. Dívku však srazí auto, a ta následkem krvácení do mozku ohluchne... Nina Philippsová přijíždí do hotelu Forest Hill, který zdědila po své tetě Florence Mooreové. Cestu k němu jí vysvětlí dívka na kole Isabella Jacobsová. Isabellina matka zemřela při porodu, dívka žije se svým otcem Francisem a tetou Agnes. Je hudebně velmi nadaná, hraje na piano a komponuje. Francis pěstuje na své zahradě květiny a prodává je, Agnes dosud pracovala jako kuchařka v hotelu Forest Hill. Francisova snoubenka Audrey O´Harová má firmu na zahradní architekturu. Když Nina přijde nakoupit květiny, seznámí se s Francisem a pozná Isabellu. Chce hotel restaurovat a vést a Agnes si ponechá. Za Ninou přijíždí z Capri její bratr Thomas. Nina očekává, že jí přenechá svůj podíl na hotelu, a tím zapraví dluhy, které u Niny má. Thomas má však jiné plány. Chce hotel prodat, aby mohl zaplatit enormní dluh svému příteli z Capri Markovi Harveyovi. Thomas zpronevěřil půl milionu a Mark mu peníze půjčil; chce je však zpátky do dvou měsíců...  Isabelle začínají prázdniny, těší se, jak je stráví s hudbou. Když se vrací na kole z hodiny hry na piano, srazí ji nákladní auto. Isabella utrpí frakturu lebky a je operována. Po operaci oznámí lékař Francisovi, že Isabella následkem krvácení do mozku ohluchla. Když je Isabella propuštěna do domácího ošetřování, ztratí o všechno zájem. Klinika Francisovi doporučí Johna Lestera, který by Isabellu naučil znakové řeči, Isabella s ním ale odmítne komunikovat... (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

framil

všechny recenze uživatele

Toto není zrovna film pro mě. Zdržuji se hlasování a nechávám ho na jiném publiku tj. ženám a dámám všeho věku. Proto doporučuji kritikům, aby spíš hodnotili filmy jim bližší. Ono diváků a hlavně divaček těchto romantických filmů je hodně a většinou zde nehodnotí. Takže nechme bodíky např. Bondovi nebo nejrůznějším blockbusterům či remakům slavných filmů atp.Děkuji,přeji krásný den ve společnosti filmu, který mě baví. ()

Reklama

laik_60 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

jedna z lepších Pilcherovej scén. Na jednej strane nezaujímavá egocentrická snúbenica s nezáujmom o hluché dievča, na druhej strane mladší brat lump a ľahtikár s polmiliónovým dlhom, a všetko vyrieši dôvera a láska zvyšných dvoch z oboch strán. :) ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama