poster

Rackové ve větru (S01E31) (epizoda)

 • Německo

  Möwen im Wind

 • Rakousko

  Möwen im Wind

 • Slovensko

  Čajky vo vetre

Drama / Romantický

Německo / Rakousko, 1999, 1 h 28 min

 • Skuby47
  ***

  Divácký zájem a kvalita filmu nemusejí nutně spolu korespondovat. Tento film tak nízko hodnocený více než stovkou zdejších uživatelů musí mít velké množství diváků, jinak by německá televize, která takové snímky točí na běžícím pásu, finančně vykrvácela. Dívá se na ně hodně lidí, kteří se stydí svůj kladný postoj k tomuto žánru projevit, aby nebyli považováni za primitivy. Je to oddechovka, která si na nic nehraje, jen si tak plyne. Herecké výkony tomu odpovídají. Jak to dopadne, poznáte už na začátku, takže při louskání ořechů na vánoce se zabavíte. Kdo čeká akci, či erotiku, bude zklamán. Když už jsem to dokoukala, musím konstatovat, že tato limonáda není nejhorší chuti, je trošku přeslazená, ale dá se konzumovat. Nechápu, proč ti, kdo dávají odpad se na to dívají a přidávají tím televizi na sledovanosti. Je to všude stejné, o co není zájem, zanikne časem samo.(26.10.2017)

 • ivishka
  odpad!

  Jak smutná je sebedestruktivita scénáristů, kteří s klidem přirovnají odpornou buchtu k sonetům od Williama Shakespeara?? Tak předvídatelný konec snad nemá ani Beverly Hills 90210!(2.11.2012)

 • Stanley
  *

  "...Vydrží láska dvou mladých lidí tak těžkou zkoušku?" - O tu bych se nebál, ale zda tak těžkou zkoušku vydrží nervy každého trochu rozumně uvažujícího diváka, tím bych si tak jist nebyl.(13.8.2007)

 • Pohrobek
  **

  Až budu mít čas zajít si na pláž za západu slunce, abych se tady zbavil svých starostí tím, že namaluji pár obrazů, budu tyhle filmy doslova žrát!(17.5.2005)

 • GeusX
  *

  Je to sice stále podle stejné šablony-setkání, vzpomínky, tajemství, trauma, láska, překážky, ale nakonec všechno dobře dopadne. Tak hrozný to není, dívat se na to dá a hlavně ty krásné přírodní exteriéry prostě nemohou být za odpad! :) Pokud je tohle za odpad, tak pro jihoamerické romantické telenovely chybí možnost záporného hodnocení...(29.3.2013)