Reklama

Reklama

Rosamunde Pilcher


Vítr nad řekou (E41)

(epizoda)
  • Německo Wind über dem Fluss (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Jenny se po osmi letech vrací domů k matce, majitelce rejdařské společnosti. Její matka Anna mezitím dostává dopis, ze kterého se dozvídá, že její firma zkrachovala a je na ni vyhlášen konkurz. Anně nezbývá než rejdařství prodat a zaměstnance propustit. Je zoufalá a ve spáchání sebevraždy jí zabrání jedině Jennin příjezd. Jenny se rozhodne zkusit ještě štěstí v bance. Zjistí, že ředitelem pobočky je teď Michael, její dávná láska z dětství, a tak ho požádá o pomoc. Netuší, že Michael se svou přítelkyní Dianou pracuje už dlouho na tom, aby Annino rejdařství přivedl ke krachu a mohl tak zprostředkovat jeho prodej společnosti, která hodlá lodě využívat jako pojízdná kasína _ pokud by se mu to nepodařilo, nedostal by provizi a nemohl splatit dluhy, do kterých se dostal hazardem... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

Chulimanga 

všechny recenze uživatele

Nápad vcelku klasický, ničím nepřekvapující...až moc ideální děj....na romantiku se sice nekoukám, ale tohle jsem omylem shlédnul...je to pořád ta samá trapná pohádka :-( ()

Reklama

KlarkaSY odpad!

všechny recenze uživatele

Všechny romány Rosamunde jsou stejné, stejně nudné,stejně nepravděpodobné, stejné příběhy s jinými nebo obdobnými herci, je to román s úrovní pohádky, v každém příběhu bohatí lidé bydlící v zámku, rozpačité příběhy o ničem, náhlá zápletka, které se nedá říkat zápletka, má nás rozbrečet ,ovšem všichni jsou spíš udivení ... Nechápu a zároveň obdivuju člověka,který je ochotný pořád její romány pořád filmovat, sledovat to je utrpení... To není ani odpad... ()

filip289 odpad!

všechny recenze uživatele

"Prepáč mi. Je mi ľúto že som sa ti za posledné mesiace neozval ani nenapísal." Po piatich minútach mám dosť. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama