poster

Když muž miluje ženu

 • USA

  When a Man Loves a Woman

 • Slovensko

  Keď muž miluje ženu

Drama / Romantický

USA, 1994, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinonL
  ***

  Nejsem fanouškem romantických příběhů. Tento je ale hlavně o problémech s alkoholem a o jejich vlivu na život rodiny. Meg Ryan hraje alkoholičku věrně, Andy Garcia je sice okouzlující, ale na můj vkus až příliš chápavý a dlouho vyrovnaný partner. Velmi optimistickým koncům taky nerada věřím, zvláště pokud se jedná o tuto závislost. U tohoto filmu je ale vlastně konec otevřený.(22.6.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Jak to bylo, když Bart volal do baru Vočkovi? „Je tam, prosím vás, nějaký Al, příjmením Koholik..?“ Je to prosté. On miluje ženu, ona miluje flašku, s drobnými peripetiemi nakonec vše vyřeší a zlo závislosti odjede antabusem. Je vždycky dobré, když film vyvolá nějaké emoce, ať už jsou jakékoliv a mě třeba neskutečně rozčilovala postava Meg Ryan, která v přítomnosti dětí chlemtá jak duha z Divotvorného hrnce, chová se neskutečně sobecky a přitom všem obviňuje svého manžela A.Garciu, který by měl obdržet Nobelovu cenu za toleranci a při jehož zamilovaném pohledu počnou jabloně pučit i uprostřed tuhé zimy. Vím, měla to ve scénáři, ale k čemu to bylo, když vše stejně popřelo společné sypání si popele na hlavu v samotném konci. Krom přemrštěné stopáže mně tak nejvíc kazilo dojem právě to všudypřítomné klišé a jak se praví v jedné reklamě, to pak dále (v hollywoodské produkci) destilujeme. A destilujeme. A destilujeme. A destilujeme.. Apropo, na devítileté dítě neuvěřitelně přirozený herecký výkon od T.Majorino v roli Greenovic starší dcery - místy předčila i svoji hodně přeceňovanou filmovou maminku..(18.2.2011)

 • Chrustyn
  ***

  Popravdě jsem čekal typickou romantiku formátu Meg Ryan,ale překvapivě se mi dostalo něco jiného. Slušné drama o ženě závislé na alkoholu a síle lásky jejího manžela, který s ní drží v dobrém i zlém. Bohužel právě Meg Ryan je hlavním záporem filmu, protože jí tato poloha vůbec nesvědčí a na rozdíl od Andyho Garcii je absolutně nepřesvědčivá.(18.1.2015)

 • petaspur
  **

  Když Michael miluje svou ženu Alici, tak asi něco není v pořádku. Alice se totiž raději než se svým manželem a dětmi mazlí s láhví alkoholu. Když však muž miluje svou ženu, tak se v době jejího léčení postará o děti i domácnost. Když se pak za odměnu dozví, že své manželce nedává životní prostor, čímž vlastně způsobil její náklonnost k chlastu, tak zahanbeně odchází. Je jisté, že se zase vrátí, protože ji miluje, ale mne již v době vysílání tohoto velkoláskového nesmyslu před obrazovkou nikdo nenajde.(13.12.2008)

 • Martin741
  ***

  Meno rezisera nepoznam, a filmy s alkoholickou tematikou su vacsinou o tom, ze pije v rodine chlap, a to nasledne nici zensku aj s detmi. Tuna je to naopak, pije zenska - Meg Ryan - a nici to chlapa Andy Garciu + deti. Dobre je podana tematika alkoholizmu, akurat trochu zamrzi absencia dovodov, preco zenska zacala chlastat. Filmove spracovanie je dost roztahane a nudne akurat obcasne pokusy meg Ryan ukazat svetu, ze je charakterova herecka su fajn. Ellen Burstyn /Exorcist/ na urovni. 56 %(11.4.2015)

 • - Mae Whitman v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace