poster

Když muž miluje ženu

 • USA

  When a Man Loves a Woman

 • Slovensko

  Keď muž miluje ženu

Drama / Romantický

USA, 1994, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Anderton
  ***

  Dráma absolútne naruby. Navzdory hlavnej hereckej predstaviteľke a je to iba dobre. Andy Garcia v úlohe muža snov, ktorý bude stáť pri svojej žene za každých okolností a ktorého prostredníctvom hollywoodski producenti naznačujú obyčajným ženám, že aj takí chlapi predsa existujú! Louis Mandoki tu mal omnoho viac zatlačiť na pílu a ukázať problém ženského alkoholizmu menej melodramaticky a viac realisticky. Ale buďme vďační aspoň za snahu.(28.1.2013)

 • Dale
  **

  Veľmi nudný film, ktorý ak mal o niečom vypovedať, tak sa mu to vôbec nepodarilo. Meg Ryan zrejme veľmi alkohol nepije, lebo jej výkon bol nevieryhodný a Garcia bol nevýrazný. Najlepší výkon tu podala malá Tina Majorino. Ani mená známych hercov z toho nemohli urobiť viac ako priemerný film, ktorý vyzerá ako by bol televízny.(20.3.2004)

 • Chrustyn
  ***

  Popravdě jsem čekal typickou romantiku formátu Meg Ryan,ale překvapivě se mi dostalo něco jiného. Slušné drama o ženě závislé na alkoholu a síle lásky jejího manžela, který s ní drží v dobrém i zlém. Bohužel právě Meg Ryan je hlavním záporem filmu, protože jí tato poloha vůbec nesvědčí a na rozdíl od Andyho Garcii je absolutně nepřesvědčivá.(18.1.2015)

 • terunka003
  **

  Opilecké, manželské, děti, denodenní kolotoč starostí × americké. Stále dokola, pila a bylo jí odpouštěno, pak šla do "karantény", vrátila se dobrá, odešel manžel, do toho zmatené děti plné zmatených emocí. Kdyby mi nebylo z mužské strany vysvětleno, o čem vlastně ten film (z pohledu muže, který miluje), asi bych to nikdy nepochopila. Ale to je už jiná stránka a jiný film.. Meg Ryan nemusím, ale tady byla dost dobrá. ..jo, chlast slast.. (22.7.2012)

 • NinonL
  ***

  Nejsem fanouškem romantických příběhů. Tento je ale hlavně o problémech s alkoholem a o jejich vlivu na život rodiny. Meg Ryan hraje alkoholičku věrně, Andy Garcia je sice okouzlující, ale na můj vkus až příliš chápavý a dlouho vyrovnaný partner. Velmi optimistickým koncům taky nerada věřím, zvláště pokud se jedná o tuto závislost. U tohoto filmu je ale vlastně konec otevřený.(22.6.2010)

 • - Mae Whitman v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace