Camelot (S01E01) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 58 min

Nový postavy chce si to zvyknout. Očekávám nárust mrtvol.(26.11.2018)

Jsem na to impérium zvědav..(15.1.2019)

Začátek mexického Narcosu o poznání slabší ( to by se ještě dalo čekat když Narcos S0E01 byl megafantastický ). ale tvůrci si vybrali jako středobod vyprávění o mexické drogové válce vznik kartelu Guadaljara a život Kiki Canamery, jehož život byl odvyprávěn během dvaceti sekund v první sérii Narcosu. Beru to jako rozjezd a fandím tomu.(27.11.2018)

No, na prvý diel to nebolo zlé a hoci tomu chýba taký ostrý štart, ako prvým dvom sériám, má to svoj štýl a Diego Luna s Michaelom Peñom nie sú nezaujímavými hereckými voľbami. Hlavne ale tretia séria ukázala, že daný smer je slepou uličkou a tak Mexico vnímam pozitívne, lebo kašle na to, čo bolo a začína s novým štítom. Ak ale aj ďalšie diely budú také povedzme že "pomalšie" (a dlhé), budem v hodnotení podstatne prísnejší. Prerod z policajta (hoci zjavne totálne skorumpovaného) na drogového zabijaka nerealistický, ale tvárim sa, že som to nevidel.(8.12.2018)

Co říci úvodem? Agenta Peñu vystřídal herec Peña, kterého nemám moc rád a budu asi potřebovat pár dílů, abych si na něj zvykl. Na druhé straně je relativně sympatická opálená verze Edwarda Nortona. V předchozích sériích jsem měl problém, že jsem nevěděl, které straně držet palečky, protože mi byli sympatičtí úplně všichni. Teď mám stejný problém. Jen je způsobený malinko odlišnou situací, není mi sympatický vůbec nikdo. Ale cítím v kostech, že se na pány bude dát zvyknout. Trošku mi to příběh zrození drogového bose vrací vzpomínky na první sérii a Pabla Escobara. Jsem zvědavý, jakým směrem nás seriál povede. Lepší tři kousky.(18.11.2018)

• - Písnička, která hraje na začátku epizody, je „No Se Ha Dado Cuenta“ od Roberto Jordana. Ve 34. minutě hraje „La Calandria“ od Pedra Infanteho. (Bioscop)