Waltova tajná mise se zvrtne. Amado se po třech měsících za mřížemi dostane na svobodu. Policista Victor z Juárezu pátrá po pohřešované dívce. (Netflix)

Kaka

Hned od začátku "trojky" se začíná hodně z ostra a bez zbytečného okecávání. Už podle prvních not je vcelku jasné o co a koho tady půjde, bude to výhradně o tom, jakou cestou se bude celek ubírat. Vše se nese nadále v trochu poklidnějším rytmu předešlých epizod Narcos Mexico, strhující epizody s Escobarem jsou zatím stále o něco výš. ()

Frajer42

Po delší pauze mezi sériemi dalo docela práci zavzpomínat kdo je kdo. Jako úvodní díl série to ovšem nemělo chybu. Nečekal jsem hned v úvodu takový obrovský přísun akce a ani několik zásadních zvratů a úmrtí. Nechci si hrát na proroka, ale kvalit Kolumbie se zřejmě ani v této sérii nepřiblížíme. I tak má Narcos Mexiko své kouzlo a přináší svůj drogový vesmír, kde je radost trávit čas. Nenapadá mě nic zásadního, co bych vytkl. Po všech stránkách krásná práce a těším se na další díly. [83 %] ()

oasismanik

Práve keď som dobehol všetky zameškané seriálove resty sa dozviem, že vyšla nová séria jedného z najlepších seriálov všetkých čias. Teda aspoň jeho, o trošičku slabšieho, bráška. Rozbeh skvelý, ako býva pri Narcos zvykom, uvidíme aký príbeh čaká týchto našich sympaťakákov. ()