Reklama

Reklama

Narcos: Mexiko - Série 3 (2021) (série)


Zúčtování (S03E09)

(epizoda)
  • USA The Reckoning
Drama / Krimi / Thriller
USA, 2021, 57 min

Obsahy(1)

Andreino šokující zjištění spustí lavinu událostí. Walt s Alexovou pomocí pokročí v pátrání po Benjamínovi. Hank vyhrožuje Amadovi. (Netflix)

Recenze (7)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Amado to minimálně v seriálu Narcos jediný pochopil. Quitting while you are ahead is not the same as quitting. Snaha o jednu poslední šachovou partii, která je zrežírována a zahrána na výbornou. Napínavé do posledního momentu. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! Dvacet čísel se mi po celou stopáž tyčilo v trenclích a asi ještě dlouho tyčit bude. Jsem naprosto nadšený. Úžasná epizoda s naprosto fenomenálním závěrem. Amado to měl luxusně promyšlené a podplacené, ale obávám se, že sklapla klec díky úžasné detektivní práci La Voz. Mrzí mě, že příští díl je už poslední. [90 %] ()

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

!Spoilery! Nebudem hrať múdreho a tvrdiť, že som tento twist tušil. Netušil. Hlavne keď sme sériu začínali akčným záťahom generála, ktorý s pašerákmi očividne nemá zľutovanie. Well played tvorcovia. Postupne mi všetko začalo do seba zapadať, až keď bolo povedané, že po Amandovi, v podstate ako po jedinom, celý čas nikto nejde. Asi by som sa skrátka v tom Mexiku pohybovať nevedel. Skvelá časť, skvelá. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama