Kmotr (S01E03) (epizoda)

 • USA

  El Padrino

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 1 h 8 min

Hudba:

Kevin Kiner

Scénografie:

Salvador Parra
(další profese)
 • ghatos
  ****

  Řídit takovou korporaci je celkem fuška, ale peníze jsou za to slušné ;) . 75%.(25.2.2019)

 • Kaka
  ****

  Trojka začíná postupně více a více rozvětvovat příběh, přičemž x dalších sekundárních postav se postupně zapojuje do hry. Zároveň velmi hbitě a dynamicky poodkrývá složitost a komplexnost s jakou byl celý tento megalomanský obchod s drogami vytvořen a zdatně ukazuje provázanost jednotlivých figur a departmentů na pomyslné šachovnici, potažmo problémy které vyvstávají při interakci mnohdy nesourodých postav a roztodivných charakterů. Hlavní prim samozřejmě jako vždy hrají rivalita a peníze.(11.9.2019)

 • micle21
  ****

  Diego Luna si to dává, ale oni si ho vyhmátnou.(30.1.2019)

 • Frajer42
  ****

  Mírný dějový skok ději velmi prospěl. Pouštní travička už se dočkala sklizně a mexický Pablo Escobar se nám začal hezky vybarvovat. Dokonce už jsem si zvykl i na čmouda Peñu. Věřím, že tímto dílem byl odstartován hon narkobaronů, jak jsme zvyklí z předešlých sérií. Kvalitní epizoda.(28.11.2018)

 • MrEddie
  ***

  Všude se točí prachy a s nimi korupce. Kiki nesnáší to nic nedělání a na vlastní pěst se nechá zaměstnat na marihuanových plantážích. Korupce a spousta prachů má však jeden problém...Ne každý ho unese. A to je také problém seriálu Narcos - Mexico. Všichni zde mají své ego a své bratrance.Takže se zabíjí navzájem. Postavy jsou nepřehledné a každý si pod vlivem ega dělá co chce. Proto jsou Narcos s Escobarem o dvě třídy lepší. Pablo měl vše pod kontrolou a kromě policie a FDA měl jednoho úhlavního nepřítele. V originálních Narcos je policie a vládní činitelé také zkorumpováni, ale ne do takové míry jako mexická policie. Kikiho účast na pátrání nemá žádný efekt, protože se jeho nadřízení řídí heslem "Podívej se my jsme tady hosti a místním se nelíbí, když se jim hrabeme v kredenci": Tři hvězdy.(22.7.2019)

 • - Jeden z ozbrojenců střežících marihuanové pole má ve výzbroji „praotce“ všech útočných pušek – německou útočnou pušku Sturmgewehr (StG) 44. Sturmgewehr byl zaveden do výzbroje německé armády během roku 1943 a vyráběl se až do konce II. světové války. Ve službě byl až do začátku 60. let u východoněmecké Volkspolizei. (dickens)

 • - Písnička, která hraje na diskotéce, je „Pop Muzik“ od M. Ve 31. minutě hraje „Dame Amor“ od Chila Escobeda. Z jukeboxu hraje „Presente Y Pasado“ od Chila Escobeda. (Bioscop)

 • - Tato epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Bioscop)