Kolumbijská spojka (S01E05) (epizoda)

 • USA

  The Colombian Connection

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 1 h 8 min

Hudba:

Kevin Kiner
 • Loki_Six
  *****

  "There's a story about a group of blind men who come across an elephant. I'm not sure why, but that's not the point. One of the blind men touches its trunk, another pats its side, another guy grabs the tail. And they all think that's what an elephant is. Because they're too close, they can't get the whole picture."(3.8.2019)

 • MrEddie
  ****

  Kikiho manželka dostává výstrahu. Amící uzavřeli skoro všechny cesty na Floridu a je s tím třeba něco udělat. Felix se rozhodne, že bude převážet přes Mexiko i kokain. Ale to je úplně jiná liga a úplně jiné prachy. ˇHezké je že se vrátili do seriálu starý známí z Narcos. Scéna s Escobarem patří do těch smyšlených. Pablo Mexičany totálně nenáviděl a za žádných okolností by s nimi nespolupracoval.V realitě by byl Felix a jeho milenka dávno zastřeleni za dohodu s bratry z Cali.. Nicméně z dramatického hlediska, je scéna mezi Escobarem a Felixem s hrochy efektivní. Díly jsou více zajímavé, když jsou komentovány vypravěčem. Čtyři hvězdy.(27.7.2019)

 • EricNor
  ****

  V tomhle díle krásně vynikne ten rozdíl mezi Diego Lunou, který mi nakonec až tak špatný nepřijde a tím druhým. Navíc ani Pena není takový kanon aby to utáhl. Ale Mexiko mě zajímá víc než Kolumbie, protože když jsem tam byl v roce 2008, tak jsem zažil kontroly od vojáků na silnici a viděl náklaďáky plný po zuby ozbrojených vojáků. Kámoše zavřeli na letišti a čtyři hodiny ho tam drželi, protože se podobal nějakýmu mexikánci. Že neuměl ani slovo španělsky je nezajímalo.(26.11.2018)

 • Kaka
  ****

  Akorát vyvážená pětka, epizoda která parádně rámuje velký příběh a dodává mu potřebné proporce. Vše odsýpá na 100 procent, dominuje pak závěrečná přestřelka a pochopitelně schůzka s Pablem.(11.9.2019)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Řekněme, že se jednalo o většinu stopáže spíše o epizodu z průměrných vod, ale nesmírně mě potěšila účast starých známých. Líbí se mi, že mexické Narcos se nese v malinko nových kolejích. Zatímco v Kolumbii se pánové dostali na trůn velice rychle, tak s Lunou všichni vyjebávají jako se začínající prostitutkou a jeho vzestup je tak velice pozvolný. Rozhodně zajímavá série, která zcela jasně ukázala, že i mexická verze Narcos může být prudce koukatelná. Slabší 4 kousky.(10.12.2018)

 • - V epizodě se objeví protagonisté dřívějších sérií – Pablo Escobar (Wagner Moura) z první a druhé série, i Cali Cartel ze třetí série. (tb_23)

 • - Písnička, která hraje u bazénu, je „Keep On Loving You“ od REO Speedwagon. (Bioscop)