Poslední hranice (S01E06) (epizoda)

La Última Frontera

Drama / Krimi / Thriller

USA, 2018, 56 min

Kevin Kiner

Felix je nejlepší, fandim mu. Určitě nebude zabíjet bez rozmyšlení jako ti před ním.(30.7.2019)

Vyřazovací (vyvražďovací) fáze bude stále intenzivnější...75%.(26.2.2019)

Šestka výtečně rozehrává tři mini-příběhy, kde každý dojde přes dramatické finále a působivé momenty do svého zdárného konce. Další z vynikajících dílů.(11.9.2019)

Kiki a federales zastaví malé letadlo s milióny a dokumenty ukazující na spolupráci banky v El Pasu s Felixem. Rafa pošle "vzkaz" Falconovi. Žena Felixe zjistí, díky omylu v klenotnictví, kolik má manžel milenek a začne je sledovat. Kiki a spol. se snaží nalákat Felixe do USA. Velmi dobrá epizoda. Tři a půl hvězdy.(31.7.2019)

Spoilery!Velice mile se nám to rozjelo. Konečně se tu a tam začínají objevovat nečekaná úmrtí některých sráčů. Je od tvůrců velice milé, že se distancují od současného trendu politiky genderové vyváženosti a nebojí se nechat zemřít homosexuála. Brutalita se nám krásně začíná stupňovat. Tento díl měl opravdu luxusní tempo, které bude doufám pokračovat i v nadcházejících epizodách. Lepší 4 kousky.(23.12.2018)

• - Písnička, která hraje ve 14. minutě, je „Hasta Que Amanezca“ od Joana Sebastiana. V 18. minutě hraje „I Can Dream About You“ od Dana Hartmana. Ve 22. minutě hraje „Let The Dollars Circulate“ od Billy Paula. V 35. minutě hraje „Meshkalina“ od Traffic Sound. (Bioscop)