Už v první epizodě jsme mohli vidět dokonce klíčový rozhovor mezi Felixem a buznou z Cali, za doprovodu mexické verze soundtracku z Rockyho. K tomu ještě ta finální akce, která se tak po "narcossku" zvrhla, ale na pohled byla o dost realističtější, než snad všechny přestřelky v první sérii. Jo, šlo by to.(29.10.2020)

Narcos Mexico S01 končilo vraždou agenta Canamery a S02 začíná honem na pachatele a musím říct, že to začíná o třídu líp a daleko realističtěji než ustřelená S01E01.(16.2.2020)

Pozvolný rozjezd a postupná narozenová představovačka všech hlavních figur druhé série s pomyslnou třešničkou na dortu v podobě rozhovoru Pacha a Gallarda. Zatím spokojenost. Jede se na podobných notách jako v jedničce.(29.2.2020)

bienvenidos(16.2.2020)

Nezbývá než souhlasit, že se tato série rozběhla mnohem svižněji, než tomu bylo v případě té první, což je vcelku logické, neboť do děje vstupujeme po významné vraždě agenta DEA, takže věci jsou ve velkém pohybu. V mnoha sériích jsem měl nahnuté, komu budu fandit, protože ať už Escobar nebo kartel z Cali - všichni to byli velcí sympaťáci, takže DEA nemělo mé sympatie automaticky. V rámci Mexika a divných mexických ksichtů mám ovšem jasno a tentokrát to vypadá, že budu fandit čistě "dobru". Opravdu moc hezky se vstoupilo do této série a máme ihned kupu problémů nutných k vyřešení a Félixovi hoří koudel u prdele více než obvykle. Vrcholem dílu bylo rozhodně závěrečných 15 minut, kde se udál důležitý dialog i krásně naplánovaný únos, který se nám zvrtl hned na několika místech. [80 %](9.5.2020)

• - Na oslavě hraje „Smalltown Boy“ od Bronski Beat. Když schází Félix (Diego Luna) po schodech, tak hraje „Edge Of Seventeen“ od Stevie Nicks. (Duoscop)