Miguel chce převzít otěže nad byznysem s kokainem. Kolumbijci by podle něj měli jít ze hry, chce se sejít s Pachem a vmést mu trumfy do obličeje. Guerra totiž bude kopat za jeho tým a Kolumbijci tak budou muset přistoupit na nové podmínky. Jenže Pacho přichází na schůzku s novinkou, domluvil se s Guerrou, že pro ně bude převážet kokain. Miguel uhraje schůzku do autu, Kolumbijci by měli dodávat všechno zboží, co budou schopni připravit. Je jasné, že se o to nebude schopen Miguel postarat, ale potřebuje si zachovat tvář. Pak zuří a volá Guerrovi, který ho podvedl. Slibuje mu odplatu, Guerra je ale velmi klidný, a to Miguel nechápe, ví přeci, že by ho mohl Miguel zlikvidovat. DEA chce před zastavením akce ještě odklidit pár set kilo kokainu z ulic. Během pátrání ale přijdou na to, že se v Tijuaně buduje tunel přes hranice. Walt ho chce přepadnout, ale jeho informátor mu radí, aby to nedělal a spíš klany rozložil. Měl by jen zajistit, aby se o tunelu dozvěděli lidé z kartelu. To rozpoutá pravé peklo a tunel je zničen, někteří lidé jsou ale na místě popraveni. Enedina s Isabellou přijdou na to, jak přepravit kokain přes hranice do USA, využijí agenturu, která posílá do USA pracovnice z Mexika. Ty budou dobře zaplaceny a přenesou každá po čtvrt kilu přes hranice. Miguel zjistil, proč je Guerra tak klidný a nebojí se jeho pomsty. Má totiž spřízněnou duši v podobě budoucího prezidenta Mexika, Miguelův kandidát je politicky odstraněn. Guerra tak bude mít styky s nejvyššími lidmi v zemi. Když se Miguel vrací do svého bytu, někdo začne střílet na jeho vůz, smyčka se podezřele utahuje. (TV Prima)

Frajer42

Líbí se mi, že během sledování máme všichni pocit jako na houpačce. Události jsou v plném běhu, všude spousta horkých hlav a misky vah převahy se přelévají z jedné strany na druhou. Tato epizoda byla na děj velmi bohatou. Přinesla spoustu těžko předvídatelných zvratů a prakticky žádná ze schůzek nedopadla podle představ. Válka mezi jednotlivými plazami je na spadnutí a v tuto nejhorší možnou dobu musí Félix zajistit transport šíleného množství sněhu. Když už to vypadalo, že by mohl chvilku být na koni, tak je rázem všechno jinak. Tuším ve vzduchu, že nás čeká velmi zajímavý vývoj druhé poloviny série a bude padat jedna hlava za druhou. Hodně mě pobavil vychcaný tlouštík, který s Félixem vyjebal jako s levnou štětkou. [82 %] ()

• Na začátku epizody hraje „In The City“ od Eagles a po ní následuje „The Queen“ od Big Ella. (Duoscop)