Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Félix navštíví bratra budoucího prezidenta Mexika a je mu jasné, že se nad ním budou smrákat mraky. Nabízí totiž prezidentovi s bratrem partnerství a peníze, ti ale o nic z toho nemají zájem. Nastane nová doba a zbohatnout se dá z obchodu s ropou a dalším nerostným bohatstvím. Miguelovy peníze nebudou potřeba. DEA se pověsí na záda Amadovi, který dostal za úkol nakoupit letadla, aby mohl Miguel zvládnout distribuci kolumbijského zboží. Walt nechá napíchnout všechna koupená letadla a podaří se mu s týmem odhalit místo, odkud se bude zboží přepravovat. Zdá se, že jsou na horké stopě, Miguel má v plánu přepravit zboží v šesti letadlech najednou. Válka mezi Tijuanskými a Sinaloanskými gangy nabrala na obrátkách, vraždí se navzájem, a tak musí Félix zakročit. Boje musí ustat, jenže Benjamín se cítí velmi ukřivděný a chce pomstu. Miguel si nemůže dovolit přijít o celou jednu organizaci, musí tedy souhlasit s popravou významného člena Sinaloanského gangu. Cochi je tak rozstřílen na křižovatce, když se jede domluvit na příměří. Miguel novinu sdělí jeho šéfovi Hectorovi Palmovi osobně. Isabella s Enedinou pokračují v byznysu se svým koksem, domlouvají se na dalších možnostech, jak distribuci zvětšit a zefektivnit. Miguel se snaží kontaktovat svou bývalou rodinu, jeho ex ho ale hrubě odmítne a vyhodí z pozemku. Nikdo ho nemá rád, nikdo ho nepotřebuje, co zasel, to sklízí. DEA se rozhodne neinformovat o letadlech vyšší místa, chtějí ještě počkat a naplánovat, jak celou situaci vlastně uchopí. Miguel se náhodou nachomýtne k předvolebnímu meetingu další strany, která je nečekaným favoritem a může vyhrát volby. Ta prohlašuje, že se starými pořádky zatočí a budou padat hlavy. Budoucnost se zdá velmi nejistá. (TV Prima)

(více)

Recenze (6)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Díl složený z části střípků vzpomínek Felixe plus se podíváme na jeho emocionální stránku osobnosti. K tomu jedna zásadní vražda, ale jinak nijak objevná epizoda. ()

Reklama

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Kromě jedné zásadní vraždy a jednoho zásadního objevu středobodu odkud je v plánu posílat kokeš nikterak zvlášť zajímavá epizoda. Tvůrci trošku šlápli na brzdu a chtěli nám nekonečným kecáním zřejmě prokecat díru do hlavy, což se jim téměř povedlo. Snad se nám v nadcházejících epizodách opět kvalitka trošku pozvedne. [70 %] ()

PaTeXx 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zdá se, že válka teritorií je za námi, ale stále doufám že takový Chapito ještě bude mít co říct. DEA se posouvá postupnými kroky vpřed a ani se nestačí divit, jak velké tyto kroky jsou. Felixův konec se blíží. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama