S.C.I. Mystery

Není situace, kdy by se Bai Yu Tong a Zhan Yao názorově nestřetli. A i když je jeden slibným policejním důstojníkem a druhý uznávaným doktorem psychologie, znají se a přátelí se již od dětství. Teď se navíc setkávají i v nově vytvořené policejní jednotce se specializací na ty nejroztodivnější kriminální případy. (Lex.San)

Lex.San

Je libo dobrá detektivka? Tak to běžte o dům dál. Pokud ale hledáte tu správnou bromanci, tak to jste tady správně. S.C.I. spadá do kategorie adaptací BL novel, které byly pod vlivem čínské cenzury přetvořeny na bromanci. I tak ale scénáristé hodili do příběhu velké množství narážek a situací, které potěší nejednoho fanouška této tématiky. Bohužel ale tak jak S.C.I exceluje na poli bromance, tak příběhem dosti pokulhává. Teď mám na mysli vyšetřování jednotlivých případů, které byly mírně řečeno diskutabilní. Nadměrné zapojení psychologických machinací dělalo ze všech pachatelů vyšinuté šílence a ponechávalo obyčejné lidské aspekty stranou. Proto i přes kvalitní bromanci si ode mě S.C.I. odnáší jen 3* s tím, že mě ale svým závěrem navnadilo na potenciální pokračování (pokud se jej tedy dočkáme). (7/10) ()