Stíny mezi námi

• Nový Zéland

• Austrálie

Thriller

USA, 2018, 98 min

Šoustačková Bella Thorne v zajetí duchařských hologramů i holobrádků. Teď jde jen o to ztopořit úd nad jejím novým zástřihem a ztvrdnout (úžasem) z její neotřele nahozené barevné (vlasové) kreace a zaručeně pravých prsních implantátů. Krouživými pohyby se dá užít invenční jízda městem duchů, kterou rozhodně nelze brát za typický katastrofický film, nýbrž se před divákem postupně rozprostře originální detektivní příběh, který se dobere zářného vyvrcholení a solidně zamotá se žaludem. Režisér Scott Speer chtěl zažít s Bellou dvojnásobnou tvůrčí felaci a podařilo se. Bella kývla, poslušně klekla a bez výčitek "mítú" si uhnala opuchlé rty a ošklivě zapálený jazyk, protože svoji hereckou kreaci u kalhot plných tvůrčích duchů neodbyla. Na něco (fe)lačně výpravného nebyl čas ani finance, buďme rádi, že tvůrci zachovali střízlivý postoj a nalili všechny finanční prostředky do mnoha zajímavých i originálních vizuálních nápadů. Zdařilým se dá nazvat i zby(tně)lý casting, který Bella svými vnady nevyšoupla mimo dění, a hezky se stejnoměrně podělila o dobrou úroveň herectví. Mozaiku nevídaných nápadů s postupným vrstvícím se nánosem detektivního puzzle se podařilo udržet po celou dobu v zajímavých intencích, hezky to do sebe nakonec zapadlo. Zda ovšem byl přítomen nějaký nedodělek, to už není nutné pitvat. Tvůrci prokázali, že s Bellou jsou mimořádně potentní. 10/10(31.10.2018)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,359Tržby Celosvetovo $1,175,784▐ Scott Speer si tento krát vybral dosť ťažký príbeh, kde sa to miestami dosť bije a nefunguje tak ako by malo. /40%/(17.3.2019)

• LIVINGDEAD

Divný film a Bella Thorné... ani kolo bych o ni neopřel! 💩💩💩💩(4.11.2018)

• castor

Kdesi v Illinois. Zase se něco nemilého pokazilo. A lidstvo to schytalo. Explodovali vládní laboratoře. Byli nějakých 80 kilometrů od epicentra a jistá Ronnie přišla o pár přátel a hlavně o tátu. Okolo se zjevují coby přízraky. Jeden takový bubák se ale začne chovat nestandardně. A Bella Thorne se ještě s jedním hošanem rozhodne přijít věci na kloub. Solidní nápad, ve výsledku je to ovšem takové nemastné neslané. Poměrně mladý tvůrce Scott Speer znovu sáhl právě po Belle, která už slušně pod jeho vedením válela v příjemně staromódně pojaté romantice Půlnoční láska. Tady ovšem musejí jít čísla chtě nechtě dolů. Průšvih to ale není.(25.10.2018)

Celkem zajímavý nápad. Objevující se duchové, kteří vykonávají stále dokola tu stejnou činnost, jen do chvíle, kdy se začnou objevovat noví, kteří mají zlé úmysly a opět za tím někdo stojí. :-)(30.4.2019)

Vďaka príbehu i rozuzleniu pomerne nápaditá, kvalitatívne na slušnej úrovni prevedená ducharina, preto je fakt škoda, že je prvá polovica tak nevýrazná. Priemer ale "I Still See You" napĺňa.(16.10.2018)

Bella a ten jeji zasraný brežněv málem pokazil celý film, holka vzpamatuj se nebo si dej facku katastrofa. Jinak příběh zajímavý a film taky, delka v pohodě nic extra děsivého ale zajímavého takže malá spokojenost je.(1.4.2019)

Ten námět je úplně boží a mystery atmosféra budovaná v prvních dvou třetinách je hutná, že by se dala krájet a extrémně mě zajímalo, co se stane dál. Ve výsledku proto drobné zklamání plynoucí z až příliš melodramatického klišé finále, které odbočilo někam, kam jsem asi úplně nechtěl (young adult původ) a to nejzajímavější zůstalo nedořešeno. Ale ta atmosféra, ta je parádní.(4.5.2019)

"I Still See You" je v jadre podľa mňa celkom dobrým thrillerom. V prvom rade mám pocit, že prináša do sveta duchov trošku nový nápad. Alebo minimálne ja nemám pocit, že by som niekedy mohol byť vo svete, kde by ľudia mohli vidieť duchov na každom kroku, kde by ich sprevádzali počas dní, no ostali by len ako fragmenty spomienok. Možno sa mýlim, no pre mňa je to celkom originálny koncept. Takže to ma celkom navnadilo a bol som zvedavý, čo sa bude pod povrchom skrývať. Myslím si, že film má pár dobrých postáv a celkovo vie svoje nápady využiť celkom dobre. Kde by som však mal pocit, že by mohol byť silnejší je fakt, keby sa rozhodne viac na niektoré elementy sústrediť a možno mohol ísť trošku temnejšou cestou. Nechápte ma zle. Myslím si, že záverečné rozuzlenie nie je najhoršie, no neustále som z filmu mal pocit, akoby mal strach sa nás pokúsiť vydesiť nejako viac. Alebo keby nám viac dal možnosť byť medzi životom a smrťou. Tieto scénky pôsobia viac PG-13 než "R" a možno by to tomu filmu trošku pridalo. Aspoň podľa mňa. Bella Thorne je okey, no myslím si, že neponúka dokopy nič, čo by už vo filme neponúkla. Je perfektne fungujúcou herečkou, no občas mám pocit, že má problém predať svoju vlastnú osobnosť a urobiť zo seba niečo viac. Zloduch filmu je veľmi pochopiteľný. Nebudem prezrádzať viac o ňom, no je pravda, že má dobré dôvody na to, aby chcel svoje dosiahnuť. Celkovo je vo filme aj pár dobrých prekvapení a zavádzaní, no plne si človek uvedomuje, že niečo tam nehrá a snaží sa nejako rozlúštiť o čo ide. Len nie je to jednoduché. Preto sú tie rozuzlenia následne veľmi dobre spracované. Celkovo mám pocit, že je to film, ktorý by som osobne vedel odporúčať na pozretie. Aspoň raz. Možno som v minorite, ale nevadí. Ja som si sledovanie celkom užil. Hodnotenie: B(13.10.2018)

Po nehodě v laboratoři se kdesi ve Státech přemnoží duchové, ale protože se jedná o pouhé projekce, jedná se o strašidla zcela neškodná. Když se jedno z nich začne chovat divně, rozhodne se dvojice studentů zjistit, co za tím je. Docela solidní nápad i ničím neurážející zpracování. Je pravda, že momenty, které by měly vystrašit, se zrovna dvakrát nepovedly a rozuzlení bylo avizované dřív, než by se slušelo. Ale jinak film celkem šlape, najde se tu pár neotřelých nápadů a bavila mě i ústřední dvojice ve složení Bella Thorne-Richard Harmon. Znovu se na to asi nepodívám, ale za ten čas to stálo. 60%(21.10.2018)

• Marze

Zápletka a efekty jsou v této adaptaci fantasy pohádky nepřesvědčivé. Film pro mě bylo bolestivé sledovat. Nuda.(10.6.2019)

• bourec

40%.(3.3.2019)

• majo0007

Nenormálne odporná "ne"herečka v duchárčine schopného námetu. Pochované pod ľadom.(8.3.2019)

• grizly007

Nápad celkem ujde, scénář stojí však za hovno a vosková mužatka v hlavní roli tomu taky moc nepřidá.(21.10.2018)

• Hanys_

Ten nápad, proč ne. Ale bez pořádného napětí se duchařské thrillery moc nedají. To teen balení tomu taky moc nesedí.(25.3.2019)

• netahlo

Diky neuveritelne nesympatickymu obsazeni nekoukatelna zalezitost.(21.10.2018)

Těžké hodnotit tyhle filmy pro teenage cílovku – logika je i v tomhle scénáři často za úplnou krávu, ale dívalo se na to prostě dobře.(21.10.2018)

54%!! AIe no tak!(25.11.2018)

• Arsenal83

Celkom fajn hudba v slabej duchárčine bez nejakých výrazných ľakačiek, za to samotný námet celkom stojí za to. Bella Thorne sa na rolu dobre hodila, inak to nie je žiadna extra herečka. Film je orientovaný na teenagerov, čiže kvalita tu nie je potrebná. Dve hviezdy sú tak akurát.(22.10.2018)

prijemne prekvapenie.(14.10.2018)

Námet filmu je fakt dobrý. Má v sebe kus originality a aj dobrú atmosféru. Jediná a zároveň hlavná slabina filmu je, že hlavnú rolu dostala Bella Thorne. Jej typická a jediná póza hlúpučkej pipky sa hodí do bláznivých komédií Adama Sandlera. V tomto prípade to zabilo kvality dobre rozbehnutého thrilleru, ktorý by mal inak o triedu lepšie hodnotenia. Pre mňa finálne slabší priemer.(12.3.2019)

<< předchozí 1 2 3