Stíny mezi námi

• USA I Still See You (více)

Desať rokov po obrovskej katastrofe sa Veronica (Bella Thorne) snaží žiť život ako normálna tínedžerka. Skutočnosť, že v jej meste sa neustále objavujú duchovia je už úplne normálna. Objavujú sa ako malé spomienky, ktoré nikomu neubližujú. Ale čo ak sa objaví duch, ktorý bude mať úplne iné ciele? (silentname)

zsn

Bella má kouzlo i jako ponurá černovláska. Richard Harmon je taky fešák. A vlastně i Dermot Mulroney. O čem, že byl film? ()

Silwer

Podivana pro nenarocne..pitomy pribeh a defakto uz chvilku po zacatku vite jak jsou karty rozdany..a bylo utrpeni hodinu cekat na padoucha ktery byl jasny od zacatku… ()

Hanys_

Ten nápad, proč ne. Ale bez pořádného napětí se duchařské thrillery moc nedají. To teen balení tomu taky moc nesedí. ()

Trash

Těžké hodnotit tyhle filmy pro teenage cílovku – logika je i v tomhle scénáři často za úplnou krávu, ale dívalo se na to prostě dobře. ()

petikacka

Docela to šlo...Nic moc jsem neočekávala a nakonec jsem byla příjemně překvapena...Osvěžující byla role Dermota, dlouho jsem ho v ničem neviděla...Celkem uvěřitelné...Trochu strašidelné...Žádná hitparáda, ale nenaštve jako mě dnes zhlédnutí movie "Destroyed" Hrůůůza...Stačí to na jedno zkouknutí...Lepší 3... ()

BOURQUE

Film balansujúci na hrane thriller / soft horor. Ako sa postupne odhalili jednotlivé časti príbehu, tak tým viac som mal pocit, že by som to spíš „čítal“. Ale len z pera S. Kinga (tento film nevznikol na základe jeho príbehov, má to na svedomí niekto iný). Celkom slušne režírovaný film, kde sa mi pozornosť nestratila a myšlienkami som nebol inde. B. Thorne v poriadku, ale jej „výzor“ pre tento príbeh mi príde prehnaný. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Faila

Velmi zajímavý námět, který by rozhodně snesl lepší zpracování. Žádná velká katastrofa to sice nebyla, ale na některé filmařské postupy už jsem alergická. ()

dalziel

Incredible mysterious big shit.Tú anoreltickú čubku mali odpraviť v prvých 5 minútach.Potom by sa možno na to dalo dívať. ()

figliar

Námet filmu je fakt dobrý. Má v sebe kus originality a aj dobrú atmosféru. Jediná a zároveň hlavná slabina filmu je, že hlavnú rolu dostala Bella Thorne. Jej typická a jediná póza hlúpučkej pipky sa hodí do bláznivých komédií Adama Sandlera. V tomto prípade to zabilo kvality dobre rozbehnutého thrilleru, ktorý by mal inak o triedu lepšie hodnotenia. Pre mňa finálne slabší priemer. ()

AxelWers

V podstate to nie je zlý film, námet celkom dosť fajn, ale lepší scenár by to fakt chcelo. Celý dej je akýsi mdlý a nezáživný, škoda. ()

Mamlas odpad!

Z 95% mimořádně trapná a velmi nudná duchařina. Místy záchvěv naděje, že bude akce nebo nějaký děj, avšak hned následovaný další pekelnou vykecávací blbou nudou. ()

Solverino

55 varianta Stmívání.... no fuj... a ta superhnusná blbka Bella Thorne - no to byla pěkně hnusná příšerka :( (nenašel jsem blijící smajlík) ()

argo.smile

Podľa mňa to bolo romantické fantasy a nič iné...a pre vekovú kategóriu 15 a menej. Radšej si pozriem seriál Stratené Duše. ()

brasek

Čo povedať o tomto filmovom počine? Na thriller nemá atmosféru, postrádam aj napätie. Samotný príbeh je taký hm... diétna ghost story, bez silných momentov a s častým nudným podaním. Bella Thorne je kapitola sama o sebe a nie som osobne presvedčený, že bola tou správnou voľbou pre príbeh. ()