Stíny mezi námi

• Nový Zéland

• Austrálie

Thriller

USA, 2018, 98 min

Po dlouhé době duchařina s nápadem, ve které se stále neomílá to samé popadesáté a nestojí jen na debilních lekačkách. Ke konci až moc romantické, ale dá se to přežít. Jen kdyby Bella furt nešpulila ty pysky a raději vyzkoušela nějakou tu mimiku - rejža jí měl říct, že je to film a ne fotka na Instáč.(23.2.2019)

Docela to šlo...Nic moc jsem neočekávala a nakonec jsem byla příjemně překvapena...Osvěžující byla role Dermota, dlouho jsem ho v ničem neviděla...Celkem uvěřitelné...Trochu strašidelné...Žádná hitparáda, ale nenaštve jako mě dnes zhlédnutí movie "Destroyed" Hrůůůza...Stačí to na jedno zkouknutí...Lepší 3...(4.4.2019)

Ten námět je úplně boží a mystery atmosféra budovaná v prvních dvou třetinách je hutná, že by se dala krájet a extrémně mě zajímalo, co se stane dál. Ve výsledku proto drobné zklamání plynoucí z až příliš melodramatického klišé finále, které odbočilo někam, kam jsem asi úplně nechtěl (young adult původ) a to nejzajímavější zůstalo nedořešeno. Ale ta atmosféra, ta je parádní.(4.5.2019)

Film balansujúci na hrane thriller / soft horor. Ako sa postupne odhalili jednotlivé časti príbehu, tak tým viac som mal pocit, že by som to spíš „čítal“. Ale len z pera S. Kinga (tento film nevznikol na základe jeho príbehov, má to na svedomí niekto iný). Celkom slušne režírovaný film, kde sa mi pozornosť nestratila a myšlienkami som nebol inde. B. Thorne v poriadku, ale jej „výzor“ pre tento príbeh mi príde prehnaný. Osobné hodnotenie: 73% (***) (21.2.2019)

Šoustačková Bella Thorne v zajetí duchařských hologramů i holobrádků. Teď jde jen o to ztopořit úd nad jejím novým zástřihem a ztvrdnout (úžasem) z její neotřele nahozené barevné (vlasové) kreace a zaručeně pravých prsních implantátů. Krouživými pohyby se dá užít invenční jízda městem duchů, kterou rozhodně nelze brát za typický katastrofický film, nýbrž se před divákem postupně rozprostře originální detektivní příběh, který se dobere zářného vyvrcholení a solidně zamotá se žaludem. Režisér Scott Speer chtěl zažít s Bellou dvojnásobnou tvůrčí felaci a podařilo se. Bella kývla, poslušně klekla a bez výčitek "mítú" si uhnala opuchlé rty a ošklivě zapálený jazyk, protože svoji hereckou kreaci u kalhot plných tvůrčích duchů neodbyla. Na něco (fe)lačně výpravného nebyl čas ani finance, buďme rádi, že tvůrci zachovali střízlivý postoj a nalili všechny finanční prostředky do mnoha zajímavých i originálních vizuálních nápadů. Zdařilým se dá nazvat i zby(tně)lý casting, který Bella svými vnady nevyšoupla mimo dění, a hezky se stejnoměrně podělila o dobrou úroveň herectví. Mozaiku nevídaných nápadů s postupným vrstvícím se nánosem detektivního puzzle se podařilo udržet po celou dobu v zajímavých intencích, hezky to do sebe nakonec zapadlo. Zda ovšem byl přítomen nějaký nedodělek, to už není nutné pitvat. Tvůrci prokázali, že s Bellou jsou mimořádně potentní. 10/10(31.10.2018)