Mohol to byt dalsi nudny a sladky teen serial o byvalej tlustoske, ktora vsak mala dobre srdiecko a ked schudla, tak vsetkym ukazala, ze skutocna krasa ide zvnutra a blaaa, blaaa.... Nastastie, namiesto toho tu mame nejaky blaznivy mix Zufalych manzeliek a Volaju ma Earl - mozno je to prirovnanie zvlastne, ale presne tieto dva serialy sa mi vybavili uz pri pozerani prvej casti. Americke malomesto kde kazdy kazdeho pozna a sutaze krasy su vrcholnym kulturnym zazitkom. Hlupi ludia tu robia hlupe veci. Tie vedu k uplne absurdnym, podivnym situaciam, ktore plodia dalsie absurdnosti. Napriek tomu vsetko plnynie tak nejak prirodzene a hladku a nikto sa nad tym ani nepozastavi. A nie, hlavna hrdinka nema dobre srdiecko. A asi ani ziadna z dalsich postav. Skratka, zo zaciatku je serial jedna velmi, velmi divna, miestami cierna komedia, na ktorej som sa neskutocne bavila. A keby takymto stylom pokracoval az do konca, moje hodnotenie by bolo vyssie. Zial, zhruba v polovici to straca dych a autori sa snazia az prilis dramatizovat a zvazniet, co serialu ako celku uskodilo. Ku koncu to uz zacina nudit a kratsia stopaz by naozaj prospela. Preto serial ako celok spada do priemeru. Skoda, potencial tu bol. Je to vsak nenarocna oddychovka, ktora sa dobre pozera a som zvedava aj na druhu seriu.(17.9.2018)

• Kacitr

Velký špatný. Plus zbytečně dlouhá stopáž.(12.8.2018)

Občas som nevedel či mám tento seriál brat ako komediálny sitcom alebo rodinný seriál. Je to taký mix všetkého, avšak tvorcom sa podarilo zakončiť každú epizódu tak aby som mal chuť si pozrieť ďalšiu. Naviac celú sériu postavili na sympatickej herecké a nropozerabych hercoch, ktorých postavy sa vyvíjali a vždy boli nejako prepojené s hlavnou hrdinkou. Čakal som, že to bude viac o pomste a spriadani intríg, no možno vďaka tomu, že dej bol postavený na viacerých postavách a riešil témy ako šikana na škole, homosexualitu, diskrimináciu, predsudky, povrchnost súťaží krásy to do seba zapadalo.(26.12.2018)

Žeriem to, je to strašne zahrane, sem tam zle napísane, malo to mat 20-30 minut za epizódu a mohlo to byť viac crazy ako wethotamericansummer, ale splnilo to účel netflix and chill. Zaverečný cliffhanger dúfam, dostane pokračovanie!(20.8.2018)

• hansel97

Další přešlap a doklad toho, že Netflix bohužel nezvládá, aby kvalita jejich nových seriálů šla ruku v ruce s jejich kvantitou. Jako další rádoby komentář dnešní doby to selhává, vtipné je to tak z poloviny a nikdo z hlavních herců není schopen seriál táhnout. Navíc by tomu mnohem více prospěla sitcomová stopáž, se kterou by děj více odsýpal. Debby Ryan je fajn, ale hlavní roli v dramedii zatím nedává.(11.8.2018)