Na palubě lodi USS Discovery potká podporučice Tilly nečekanou návštěvnici, která potřebuje pomoct. (SkyShowtime)

Joe-cz

Nebyl to zas tak špatný díl, jen bych chtěl hlavně upozornit, že na něj odkazuje shrnutí na začátku třinácté epizody druhé seriálu Star Trek: Discovery. Takže nespíš vidět před tímto dílem. ()

filmmovier

Moje hodnocení je asi dosti přepálené, ale já se u toho fakt bavil. Tilly je prostě dokonalá a ta mimozemšťanka byla taky super. Scenáristicky to žádné veledílo není ani náhodou, ale šlapalo to a bylo to fajn. 90%. ()

tomashrabek

Hrôzostrašné. Jeden veľký scenáristický lapsus, ktorý neponúka ani zaujímavú či zmysluplnú zápletku, ani komiku, o ktorú sa skrz postavu hlúpej Tilly Discovery snaží. Takéto "short treks" na novú sezónu nenavnadia, skôr naopak. ()

• V seriálu se objevila úplně nová rasa. Postava Me Hani Ika Hali Ka Po (Yadira Guevara-Prip) je takzvaný „Xahian“. Má maskovací schopnost, ale má i lidskou stránku. [Zdroj: Novinky.cz] (Duoscop)
  • Na stole podporučíčky Tilly (Mary Wiseman) je možné všimnúť si Medailu cti Hviezdnej flotily, ktorú dostala v epizóde Will You Take My Hand? (2018) seriálu Star Trek: Discovery. Medaila sa nachádza hneď vedľa spoločnej fotografie s Michael Burnhamovou (Sonequa Martin-Green). (koba)