poster

Jumanji: Vítejte v džungli!

 • USA

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • USA

  Jumanji 2

  (neoficiální název)
 • USA

  Jumanji

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Jumanji: Vitajte v džungli

 • Kanada

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • Nový Zéland

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • Austrálie

  Jumanji: Welcome to the Jungle

 • Velká Británie

  Jumanji: Welcome to the Jungle

Dobrodružný / Akční / Komedie / Fantasy

USA, 2017, 119 min

Komentáře uživatelů k filmu (444)

 • Cervenak
  ****

  Upgrade, ktorý je lepší ako pôvodný film. Ideálna rodinná zábava, ktorá funguje ako komédia aj ako dobrodružný film. Pomáha tomu hlavne výborný casting, ktorý aj inak otravných hercov (Kevin Hart) perfektne zužitkoval.(29.12.2017)

 • Enšpígl
  ***

  To je moje chyba, cílovka 15+ bude nadšena. Mně tam docela chyběl humor, digitální akce ok, ale možná trošku min digitálu a víc člověčiny a bylo by hezky. Různý vývojový uzlíky tempo spíše zdržovaly než nakopávali. Jediný co je fajn, že na Dwayna jsem si už zvykl a ve filmech mně nevadí což je moje plus, protože ho cpou téměř do každýho akčnějšího blockbusteru. Jo a ještě mně nasralo, že z tý sexy blondýnky udělali Jack Blacka, to teda byl nápad hodný ultra retarda, nechápu proč nemohli v tý džungli rajtovat dvě rajdy.(27.12.2017)

 • T2
  *

  Rozpočet $90miliónovTržby USA $397,263,020Tržby Celosvetovo $934,129,493Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Ani staré Jumanji z 1995 ma príliš zvlásť nebralo ale toto je asi zlý vtip. Nechápem ten komerčný úspech??? Nehorázne sterilný film. Jednoznačne asi najväčšia alebo teda lepšie povedané najhoršia popcorňová flákota roka 2017 a to tam bola slušná konkurencia v Transformers 5. Už postavy tých mladých študákov sú trápne, otravné a nehovoriac o ich prerode do hry, tam to škrípe nenormálne, žiadna súhra, údernosť, či nápaditosť, jedna nudná scénka strieda druhú, o odľahčení nehovoriac. Jack Black je už dávno mimo ligu a ostatný tam rovnako tápajú. Dejovo uvlečené, nudné, stále som čakal kedy ma to chytí, kedy príde zlom ale... kde nič tu nič. Jake Kasdan na poste režiséra nedokáže ponúknuť ani len rutinu. /25%/(11.3.2018)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Bethany neměla chybu :-) Skvělá zábava.(13.1.2018)

 • Slasher
  ***

  Žadný velký překvápko. Není to v tomhle kroužku ani úplná bezpohlavní nuda typu GOOSEBUMPS, ani svěží nadstandardní oddychovka jak u loňskýho KONGa, nýbrž trefa někam do průměru mezi. Opřeno jednoznačně o charisma Rock - Hart - Black, kteří jsou zábavní cca stejně jako ve svých rolích okoukaní. Ve výsledku ano - plus mínus zbytečnost. Ale snesitelná. A cením, že se nejednalo o remake.(16.1.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  V letošním roce dost možná má poslední návštěva kina (Bylo jich 37) a rozhodně trefa do černého. Výtečná nostalgická zábava po 22 letech. Koncept hry se lehce drží stranou oproti originálu, což je snad největší výtka, ale jinak v každém ohledu film funguje jistě. O humor se stará opět výtečný Kevin Hart a vychází to i Jacku Blackovi, The Rock tradičně zábavný a lištička Karen Gillan má kouzlo. Humoru je dostatek a většinou je vydařený, zvířat dostane divák také spousta ( Hroch,nosorožci, krokodýli, jaguáři, černá mamba, slon) a dojde i na kontaktní souboje, takže z akce příjemná všehochuť, která zabaví celou rodinu. Občas sice přitažené za vlasy a pár scén je úsměvných, ale pokud divák přistoupí na to, že je to vlastně videohra, tak není důvod se rozčilovat nad logikou. 80%(21.12.2017)

 • Rimsy
  ***

  Pokud považujete dvě dekády staré Jumanji s Robinem Williamsem za komediální klasiku a jeden z etalonů 90. let, tahle nová verze byla pro vás odepsaná už od začátku. Pro všechny ostatní se ale jedná o příjemnou jednohubku, která na dvě hodinky solidně zabaví. Nejedná se o kdovíjakou řachandu, jelikož nikdo z přítomných nedosahuje Williamsova komediálního talentu, a tak typický humor stojí na parodování videoherních pravidel a neustálém překvapení, co se kolem hrdinů vlastně děje. The Rock hlavní roli ustál, Jack Black i Karen Gillan si svoje party užili (přesněji „užily“), problém jsem měl opět jen s otravně křiklounským Kevinem Hartem, jenž ani po tisící nehraje nikoho jiného než sebe. Až na některé vyložené ošklivé triky, které bohužel nejspíš nebyly špatné úmyslně, audiovizuál nebolí. Žádné hloubky či nezapomenutelných momentů se nedočkáte, ale nenáročné popcornovky naštěstí ano.(27.12.2017)

 • Gilmour93
  ***

  Ideální dobrodružná kinozábava v čase, kdy si chcete odpočinout od cukroví a příbuzných. Barbína v tělesné schránce Jacka Blacka dokázala pobavit, Johnson odvádí svůj standard roztomilé almary a Hartovi jsem výjimečně nepřál, aby se jeho život co nejdříve uzavřel pohledem na spodek těl rozzuřených nosorožců. Škoda jen, že si ve formátu, kde je dovoleno vše, nedovolili víc a konec mimo hru nepřinesl otevřenost a eleganci. P.S.: Vzhledem k povaze filmu mělo od Guns N´ Roses na konci hrát spíš Sweet Child O´ Mine..(28.12.2017)

 • xxmartinxx
  ***

  Rozhodně ne tak špatná podívaná, jak jsem se bál. Jack Black umí prodat i ty dick jokey. Nečekal jsem, že k tomu filmu budu moct mít stejný vztah jako k verzi s Robinem Williamsem, která mi v dětství dávala noční můry a zároveň jsem se na ni nemohl přestat koukat - i když samozřejmě myslím (už jen při pohledu na režijní políčko), že dnes by na mě ten film už nepůsobil moc dobře. Každopádně tohle ani necílí na rodinnou podívanou s potenciálem stát se klasikou, jde o spotřební blockbuster, který plní účel. Mrzí mě, že se důmyslněji nevyužívá herní princip (opět v porovnání s důslednou tahovostí originálu) a i když se pořád mluví o levelech a životech, nenabízí to propracovanější hříčku s médii, jak mohlo.(18.12.2017)

 • Ainy
  *****

  Z Dwejna jsem dnes doslova učůrávala! Partička scénáristů vytvořila až neuvěřitelně dokonalou práci ... Pozvolný, až nezáživný začátek vystřídala bomba vizuální jízda se smrští hlášek a skečů. Scénka s objevováním sama sebe spojená s učením se jít na malou naprosto rozchechtala a rozvískala celé dětské publikum. Já sama jsem občas pociťovala zástavu dechu a rozmazání obrazu a skládala jsem se pod sedačku a dokonce jsem se přistihla, že začínám svaloušovi přicházet na chuť, kdy mě pohled na něj doteď většinou rozesmíval. V jedné slabé chvilce jsem se dokonce slyšela, jak polohlasem říkám, že ho miluju!?!?(29.12.2017)

 • castor
  ***

  Za mě nahodile působící děj a banální dobrodružství, u kterého nicméně potěší tři čtvrtiny hráčů/spolužáků, kteří se sešli za trest po škole, a objevili hru Jumanji. A díky ní se dostanou do herního světa, který má podobu džungle plné nástrah. Docela se podařilo právě to, jak se hrdinové vyrovnávají s převrácením rolí. Takže potěší plachý loser s bicáky Dwayne Johnson, sexy puťka Karen Gillan v upnutém tílku i přesný Jack Black. Naopak Kevin Hart se znovu snaží dokázat, že je vtipný. Není. Ostatně komediální rovina filmu je docela řídká, pár chytrých nápadů tady máme, ovšem leckdy je snižují rozdílně povedené triky. Akce nemá rytmus, rozhodně není zapamatovatelná. Takže Jake Kasdan se nějak invenčně zavelet nesnaží. A to je vždycky škoda. Ty „šílené“ tržby mu ovšem už nikdo neodpáře.(12.3.2018)

 • Toren
  ***

  Více: https://www.youtube.com/watch?v=G7PoaTV_ig8(1.1.2018)

 • Xmilden
  ****

  Díky skvělému castingu je Jumanji konverzačně vyždímáno na maximum. Souhlasim s tvrzeními typu že Dwayne je vskutku osobnost co bezproblému utáhne film, Jack Black po delší době zase jede na plný pecky a Kevin Hart je zřejmě nejlepší možná volba co se týče pozice hláškujícího černocha. Jako dobrodružná zábava film dříve nebo později obstojí, ale co zvládá hned od začátku je postavit 4 postavy k sobě a začít zajímavě tlachat. 70%(20.3.2018)

 • Davies182
  ****

  Who the fuck is Karen Gillan?!?(10.3.2018)

 • D.Moore
  ***

  Na jedno podívání neuškodí, nicméně původní film zůstává a zůstane nepřekonán, protože jeho dobrodružnou atmosféru se znovuvyvolat nebo napodobit nepodařilo. Také je škoda, že co se týče humoru, nové Jumanji celou dobu vlastně těží jen z toho, že hráči a postavy vypadají úplně jinak a také se tak chovají. Ne že by to nevedlo k dobrým komickým situacím, ale zkrátka je toho příliš a je to víceméně pořád totéž dokola, jen s malými obměnami. A když ani akční scény tak úplně neoslní... Je to zkrátka průměr, ale nijak hrozný.(25.12.2017)

 • Spiker01
  ****

  Kdo by to byl řekl, že se nové Jumanji takhle povede. Začátek je sice silně laděný na americké diváctvo zejména pubertálního věku a část zážitku mi stopro vyrušil dabing, ovšem jakmile se poprvé objeví the Rock na neznámém území a s partou začnou objevovat tajemství oné nebezpečné džungle, je to zábava, je to vtipné a skvěle to šlape. Hlavní čtveřice (Jack Black fakt válí!) si své role skutečně užívá a v našem malém okresním kině jsem byl svědkem toho, že se stejný efekt dokázal přenést i na diváky (v leckterých případech možná až moc). Zkrátka a dobře, moc jsem tomu nevěřil, ale polo-remake Jumanji se i díky neopakování zápletky původního filmu velmi povedl a rád si ho dám po nějaké době znovu v anglickém znění a možná to mé dojmy ještě vylepší. PS : Dabing není vyloženě "do-uší-bijící," ale řekl bych, že se v něm mnoho fórků úplně bezpečně ztratilo.(29.12.2017)

 • Shakers
  ****

  Vlastne celkom fajn, nemal som nejaké očakávanie od toho, pretože trailery nič moc nesľubovali, ale nakoniec ma to prekvapivo bavilo. Jumanji nakoniec ponúkne slušný príbeh a predovšetkým dobrý humor a hercov, to je to na čom stojí Jumanji. A je to sranda. 75% - 4*(8.1.2018)

 • juta
  ****

  První letošní návštěva kina, které zase díky "skvělému" a narvanému cinestáru kazí dojem už od začátku. To ale odbíhám a přejdu rovnou k filmu. :P Navázání na první film a přeměna deskovky na videhru byla docela fajnová, stejně tak převtělení do charakterů bylo vtipné, i přidání životů a je to příběhově zajimavé. Tentokrát je více kladen důraz na problémy jednotlivých hráčů než na plnění úkolů, ale to vůbec nevadí, protože i díky tomu je to opravdu zábava a člověk se nenudí.(1.3.2018)

 • salahadin
  ***

  Panečku! Já myslel, že tomuhle filmu namastím vodpad a začnu se tu rozčilovat nad tím, jak nějakej debil zmrvil moji oblíbenou jedničku. Oops! Tak ne. Protože Jumanji Vol. 2 je přes moje sejčkování docela zábavná věc a to i přes to, že tu hrají Hart s Blackem! Tuhle hru bych si rád zahrál a ve výběru postav se chci stát Madison Isemanovou. Taky by mi ale trvalo, než bych si osvojil techniku čůrání.(10.3.2018)

 • liskam
  ****

  Super oddychovka která pobaví a hlavně sama sebe nebere vážně. Za mě 75%(22.12.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace