• Bobik9
    ***

    DOLPH ZIGGLER VS. SETH ROLLINS - 4* - Super start velké show. Oba dva jsou top wrestleři a ještě, když jim přicmrndávali Dean s Drewem, tak šlo o velmi nadějný náboj. NEW DAY VS. BLUDGEON BROTHERS - 4* - Solidní pokračování show. Parádní New day proti nebezpečnému Harperovi s Rowanem. Dva z top pěti současných tag teamů. BRAUN STROWMAN VS. KEVIN OWENS - 3* - Kratičká záležitost, ale docela vtipná. Nicméně se mi přestává líbit, jakého blbečka dělá WWE z KO. CARMELLA VS. BECKY LYNCH VS. CHARLOTTE - 3* - Slušný ženský zápas. Becky a Charlotte jsou top wrestlerky a Carmella je showmanka. AJ STYLES VS. SAMOA JOE - 4* - Možná nejlepší zápas show. Poprvé se mi snad vyloženě líbil výkon Joa. AJ je samozřejmě nejlepší wrestler, co WWE má a když připočítám skvěle vyhrocený feud, tak tohle byl main event! MIZ VS. DANIEL BRYAN - 4* - Poslední vyloženě dobrý zápas na Summerslamu. Tady šlo hlavně o to, že tihle dva mají jeden z nejzajímavějších sporů posledního roku WWE. Navíc jsou oba obří dříči a v ringu i mimo je to vidět. FINN BÁLOR VS. BARON CORBIN - 4* - Tohle mě také bavilo, ale nebral bych to jako velký zápas. Nic moc se nepředvedlo. Nicméně viděl Demona se počítá. SHINSUHE NAKAMURA VS. JEFF HARDY - 3* - Jsou to showmeni. Oba dva. Oba i něco v tom ringu umí. Nicméně si nemyslím, že si spolu vyloženě sedli. ALEXA BLISS VS. RONDA ROSEY - 3* - Ani jedna v ringu nic moc neumí. Alexa lidi skvěle štve Ronda je prostě Ronda. ROMAN REIGNS VS. BROCK LESNAR - 2* - Achjo. Já vím, že ten Roman prostě od Vince musí dostávat další a další pushe. Nekonečný příběh, který se*e každého. Rozhodně musí mít člověk respekt k Romanovi, jako k člověku, ale prostě není dobrý wrestler. Nezaujme, nezaslouží si to.(27.3.2019)

  • papadoce
    ***

    WWE sa stráca vo svojej priemernosti. Začínam si myslieť, že to nie je vôbec vina wrestlerov, ale že ide o dva aspekty. Za prvé, WWE sa až príliš zameralo na mediálnu stránku a sociálne siete a zabudlo na pravý wrestling entertainment v ringu, za druhé scenáristi sú dlhodobo bez rozsiahlejších nápadov, ktorými by dokázali uživiť, či aspoň vyvolať feudy. A tak sa stalo, že PPV idú jedna za druhou, feudy sú nezaujímavé a potenciál jednotlivých atlétov a atlétiek nevyužitý (objektívne treba uznať že ženská divízia je na vrchole, alebo tesne pod ním a tento problém sa ich zatiaľ netýka, s dôrazom na zatiaľ). A main event SS 2018 toho bol dôkazom, ktorý sa dal doslova chytiť. Pre nás, čo sledujeme wrestling od deväťdesiatych resp. konca osemdesiatych je bolestivé dívať sa na to. Nuž, nádej umiera posledná. Alebo Taker. To uvidíme.(23.9.2018)

  • - Oficiálními skladbami show jsou písně „Burn The House Down“ od AJR a „Sweet Sensation“ od Flo Ridy. (TheSpearCZ)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace