poster

A Dandy in Aspic

Drama

Velká Británie, 1968, 107 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • dopitak
    ****

    Docelá dobrá špionážka z dob, kdy nevyhlášená válka mezi Východem a Západem byla spíš Ledová nebo Mrazivá než Studená. Laurence Harvey pomaličku stárnoucí, Mia Farrow čerstvě rozvedená s Frankem Sinatrou, přespolní běžec Tom Courtenay nekompromisní. A děsivý konec celý ten trochu ušmudlaný příběh začínající na venkovském hřbitově solidně vyspraví a dodá mu punc snímku z opravdu nezáviděníhodně akční doby.(10.5.2012)

  • flyboyeda
    ****

    Spionazni drama klasickeho typu, prima zapletka - studena valka, jak ma byt, tajne sluzby se navzajem drazdi a skoli, Laurence Harvey na dlouholete misi citi, ze mu tece do bot a blizi se velke finale, predvedl ok vykon, naprosto ho ale imho previsuje Tom Courtenay (Billy the Liar) ztvarnujici skvele zahranou postavu nevyzpytatelneho divnoagenta disponujici hodne zabavnou kombinaci cynismu a sarkasmu, nektery dialogy jsou nehorazne vtipnye... mezi tim se mota sladka a trochu matouci Mia Farrow, prima zazitek v ramci zanru...(22.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace