Hodně povedený úvod a závěr - skvěle natočená přestřelka na schodech. Prostřední část filmu, kdy hlavní hrdinové prchají a skrývají se před policajtama i gangsterama mě příliš nebrala - rustikální pohodička, happy couple, moravská veselka atd. to zkrátka byla docela nuda a chybělo tomu jakékoliv napětí. Navíc si myslím, že film má několik dosti nelogických míst. Takže celkově vzato solidně natočené Mannovo béčko, které na jedno kouknutí rozhodně neurazí, ale víckrát ho vidět nemusím.(20.2.2012)

Výborná B-čková jednohubka. Nádejný family guy zoberie namiesto oslavy "výročia" so svojou ženou nesprávnu fušku a sympatický párik sa zrazu ocitá na úteku. Raymond Burr ako záporák nikdy nesklame + u Manna tradične výborná kamera (aj keď tento raz nie spolupráca s Johnom Altonom): atmosféra nočnej ulice, podhľady, nadhľady, pekne nasvietené tmavé interiéry či práca s rozhýbanou lampou.(9.1.2019)