Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hotelový manažer Markus Winter letí na Maledivy, kde jeho dcera Leonie vede jeden z nejkrásnějších hotelů. Nečekaně se setkává se svou starou láskou Evou a její dcerou Nikolou, která nezná svého otce. Leonie pojme podezření, že by Nikoliným otcem mohl být právě Markus. Hotelový host Alexandr Wiegend zjistí, že mu na letišti zaměnili kufr. Leonie si bere na starost pátrání po ztraceném zavazadlu. Alexandr se mezitím začte do deníku pravé majitelky kufru - Sandry Bohlandové. Rozhodne se, že jí zavazadlo doručí osobně. Sandra je bioložka, která se na jednom z ostrůvků zabývá pozorováním želv a bojem proti globálnímu oteplování, které způsobuje odumírání korálů. Pracovala zde společně s manželem, ale ten při tragické nehodě zahynul. Vztah Alexandra a Sandry po počátečních nedorozuměních spěje k happyendu. Další hotelový host Stefan má také problémy. Jeho dcera Lena se stále nemůže smířit se smrtí své matky a odmítá akceptovat otcovu novou přítelkyni Gretu. Po bouřlivé hádce se Lena ztratí. Nakonec ji najde Markus a otcovskou domluvou ji obměkčí. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

lordofrvhp odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm.Otravná úvodní popová vyřvávačka ,,Do you wanna fly away with meeeeee'',jejíž hudební motiv se ve filmu opakuje stále dokola, vám brzy vymyje mozek.Z filmu se mimochodem dozvíte,že pokud se vám ztratí na dovolené zavazadlo či dítě,nemàte chodit na policii,ale rovnou za ředitelem hotelu a dále to,že každý ředitel hotelu umí létat s helikoptérou.Slovy Jolandy z ezo.tv:,,Jáj,bože můj!!'' ()

nOwAsToRm odpad!

všechny recenze uživatele

Neskutečné, povedlo se něco, co jsem nikdy nečekal. Tento "film" je horší, než Troška. Za vše hovoří neskutečných 0% (nula procent) na csfd. Dialogy vhodné pro hluché, dabing hodný tohoto "skvostu". Slovo "odpad" nabralo nový význam. NEJHORŠÍ SRAČKA, KTEROU JSEM KDY VIDĚL (zhlédl jsem 3 minuty, pak mi odešel mozek, oči a sluch). ()

Galerie (72)

Reklama

Reklama