poster

Tobago (E16) (epizoda)

 • Německo

  Tobago

 • Rakousko

  Tobago

Romantický / Drama

Německo / Rakousko, 2011, 1 h 29 min

Režie:

Otto Retzer

Scénář:

Maximilian Krückl

Producenti:

Karl Spiehs
(další profese)
 • rikitiki
  **

  Je to přesně ten typ německého romantického filmu, jaké v Německu chrlí po desítkách a naše televize nás jimi nezištně zásobují hlavně v odpoledních hodinách o víkendech. Nijak zvlášť sympatičtí herci tu nacházejí nové lásky v exotickém prostředí, nenápaditých příbězích a hrozivě banálních dialozích. ___ Co mám ale na německé romantické vlně ráda, je její samozřejmá pořádkumilovnost. Když se dva zamilují, tak musí být svobodní. Když je náhodou jeden z nich zadaný, tak je stejně manželství už vyhaslé a těsně před koncem, tudíž nic nebrání navázat nový vztah a ve vší počestnosti ho co nejrychleji zpečetit na radnici. Když se zamiluje jeptiška, tak nehrozí ani omylem nějaká krize víry, nebo snad dokonce porušení klášterního slibu, ona zamáčkne slzičku a pokračuje v dráze, kterou si jednou vybrala. Morálka těchto filmů je příjemně pozitivní - musí se pomáhat nebohým sirotkům, k lidem jiné pleti se chovat bez předsudků, staré hříchy se dají napravit i odpustit a rodina patří k sobě. ___ Německé romantické filmy jsou prostě ukázkami vzroných mezilidských vztahů, jak se to líbí všem spořádaným maloměšťákům. /3. 2. 13./(3.2.2013)

 • monalisa69
  ***

  Oficiálny trailer: https://www.youtube.com/watch?v=EjVc3_8T86o(29.4.2017)

 • lordofrvhp
  odpad!

  Další německý romantický výblitek od studia Lisafilm.Když za vámi přiletí manžel,který vás ožebračil a dá vám masku krokodýla,první,co uděláte je to,že mu padnete kolem krku.Když máte ztrátu paměti,zamilujete se do někoho a pak zjistíte,že jste ženatí,jako náhodou je právě manželství před rozpadem.A mimochodem-všechny chudé děti ze sirotčince na Tobagu umí plynně německy!(18.8.2015)

 • arcticsky
  *

  Jeden bodík za scénu, kdy řádová sestra zahalená od hlavy až k patě zahučí do moře a pak se na pláži suší v sexy kombiné s hoteliérem - hlavním hrdinou....(3.11.2015)

 • Elmira
  **

  Romantický relaxační film, žádné násílí, příjemný hlavní herec s dobrým srdcem a hlavně krásné prostředí s kouzelnými záběry z exotické země. Sem tam akce, sem tam oddych a humor.(28.2.2013)