Mělčiny

• USA The Shallows (více)

teckax

Taková ptákovina! ale na propršené odpoledne v klidu. Je prima, že mě patnácti minutový mikrospánek nepřipravil o nic zásadního! :-) Uznávám, že Blake Lively je opravdu nádherná a pánské osazenstvo musí při sledování filmu minimálně "jásat". Příště pro dámy přidejte pohledného vyrýsovaného týpka a pouvažuji i o 4*. ()

baron156

Horor to až tak moc není, ale jako thiller je to výborný. Pěkná herečka a super racek. Pěkné scény byly jak žraloka nešlo vydět.To je snad jediné co filmu můžu vytknout. ()

Michalsafr

Film, který jsem dokoukával natřikrát. Ano, dvakrát z toho jsem usnul, al ne proto, že by film byl vysloveně nudný. Spíše příjemně uspává, konání hlavní hrdinky v pohodě, žralok až moc CGI, takže se nebojíte. Ale pro lidi kteří mají podobný žánr rádi (shark thriller) to bude příjemně strávená hoďka a půl. ()

ragtime

Priznávam to úplne bez násilia. Na Blake Lively mám slabosť, takže sledovať takmer hodinu a pol len a len ju mi prišlo naozaj príjemné. A okrem toho to bol aj veľmi slušný film, plný napätia a atmosféry, ktorú (klobúk dole) dokázal režisér s jednoduchým námetom udržať až do konca. ()

leonskennedy

Pěkný prostředí pěkná postava Blake Lively(škoda že hned z kraje filmu poškozená) a pěkně velkej žralok skoro jak z "čelistí".Jen ten konec se mi nelíbil už od toho přehnanýho útočení na bojku . . . ()

Pythonator

Čtvrtá hvězdička je za toho racka. Celou dobu jsem mu držel palce a bál jsem se, aby ho ta Blake nesežrala. Jinak žralok opět jako vraždící monstrum, které musí za každou cenu zabít hrdinku, takže v podstatě komedie, která špiní parybí pověst. Ale přiznejme si, že se na to beztak bude každý chlap dívat jen kvůli té Blake, která je mimochodem taky velmi sympatická a dobrá herečka, krom toho, že je perfektní roštěnka. ()

Carcooli

Za mě TOPKA, co se týče filmů se žraločí tématikou. K tomu krásná Blake, kterou žeru už od dob Putujících kalhot. - skvělý herecký výkon. Závěr trošku přehnaný, ale nevadí. Bavilo mě to! ()

Pokri

Herečka pekná, spestrenie o spoločníka v podobe čajky je príjemné, spočiatku to ani nepopiera logiku správania v hraničnej situácii, ale v závere si to úplne ulieta. Nemôžem si pomôcť, ale ten prerod hlavnej hrdinky na drsnú bojovníčku, ktorá súperí so žralokom takým spôsobom, že by bola v realite 10-krát mŕtva alebo aspoň pripravená o nohu, je pritiahnutý za vlasy. Menej akcie a mohol z toho ostať slušný psychologický survival. V tej rovine by sa mi to páčilo viac. A ak to chcelo mať prvky animal hororu, tak sa dalo použiť aj nejaké to gore. ()

Renciasko

*Slasher* - namyslená kravka?? a to si vydedukoval podľa čoho? PRÍBEH ****, NAPÄTIE **, PRÍRODA *****, ŽRALOK * ... úžasné, aké sú vždy tie žraloky nadľudsky inteligentné.. :-) za sympatickú herečku, krásne zábery a celkom pozerateľný príbeh dávam 4*. ()

Pintenta

Veľa žraloka v závere.. príliš veľa žraloka, príliš veľa drsného, nereálneho žraloka.. škoda, mohol to byť dobrý film. Ale nie je.. ()

tribican

Závěr je bohužel naprosto nerealistický a kýčovitý, zbytek je velmi dobře vystavěný a smysluplný. Blake Lively je uvěřitelná, kamera vytváří většinou skvělé záběry. Celkově napínavé drama, kterému podle mě ke skutečně kvalitnímu filmu chybělo jen nepokazit konec. 70 % ()

BlackMolla

Takových filmů už bylo natočeno zbytečně moc, nic nového to nepřineslo. Moji pozornost to sice udrželo až do konce filmu, ale několik scén mě spíše rozesmálo. Škoda, i kvůli Blake Lively jsem od toho čekala víc... ()

draxxi

Podle me podhodnoceny film. Ja napetim ani nedutal. Akorat to rozuzleni mi brani v tom, pridat patou hvezdu. Krasna plaz, sympatickej racek a vazne dobre "udelanej" zralok. 22/3/2023 77% ()

babuška

tajný místo, tajnej plán a kámoška kráva, do toho žralok kterej nechce žužlat,,blbec", ale hamat, a to řádně, blake je pěkná a hraje svou roli o jedné herčce výborně, ten konec se špízem je ovšem debilní, jakožto suchozemská krysa, krásu moře a ježdění na prkně neocením, asi proto, že se nemusím na něj jezdit dívat rok co rok jestli nevyschlo, za mně 2*/40 ()