Z výšky se Kristině zdají všechny její starosti menší. Při jednom nepovedeném přistání balónem potkává Paula, který je Kristinou od prvního okamžiku zcela okouzlen... Vnitřní klid a spokojenost: Kristina (Liza Tzschirnerová) postrádá tyto pocity od náhlé smrti jejího otce.Ten jí na společné procházce oznámil, že má milenku a krátce na to dostal infarkt. Její matka obviňuje Kristinu a vyhodí ji z rodinné firmy. Ale i ve vztahu Kristiny se svým přítelem Erikem se to brzo zhoršuje. (TV Barrandov)

topi80

Tradiční pohodovka podle Ingy Lindström, při které svůj mozek prostě pošlete na hodinu a půl na dovolenou. Což není z mé strany pohrdavá poznámka, nýbrž chvála. Scénář nabízí oproti jindy i pár dalších zajímavých momentů, např. kterak onen casanova vidí v semetrické matce dvou sester potenciální báječnou hostitelku. Snad neprozradím nic, co by nikdo neočekával. Tentokrát z města neprchá žena nacházející na venkově svého vysněného farmáře či jiného vidláka, nýbrž je tomu protentokrát naopak. Víceúhelník je tentokrát trochu propletenější, tradičně bez ohledu na to, že většina z aktérů je zadaná někde jinde. Ale i když jsem ke konci usnul, předpokládám, že to dopadlo jako vždy: "Hele, stejně nám to neklapalo, hodně štěstí." "Tobě taky hodně štěstí." Ale celkově jedna z nejzábavnějších lindströmovek, co jsem viděl. ()