To All the Boys I've Loved Before

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2018, 99 min

Stroj času do konce devadesátek, kdy se točily nevinné, odzbrojující romantické komedie, které bezostyšně vykrádaly Shakespeara i Jane Austen. Tahle středoškolská romance, navzdory internetu a sociálním sítím, je rozkošným a překvapivě svěžím anachronismem, v níž hlavní roli hrají ručně psané dopisy nedostupným idolům, školní lyžák a flaška. Pro generaci dnešních pozdních dvacátníků/třicátníků příjemně nostalgický výlet do puberty.(24.11.2018)

Se mnou to je docela jednoduchý. Jakmile se nadchnu, jsem prostě nadšená. A taky nekritická, protože proč si kazit radost? Vždyť to bylo krásný. Filmu se totálně podařilo vrátit mě zpátky do náctiletého období, a už jen za to si od mě zaslouží plný počet. A klidně si dám brzy opáčko.(8.10.2018)

Tohle bylo taaak velké pohlazení po duši. Já jsem si to vážně užila, jeden z těch nevinných, milých a upřímných malých filmů. Tak má vypadat dobrá teenagerovská romantická komedie. Samozřejmě, není to film, na který byste vzpomínali za 10 let, scénář není výjimečný a film je předvídatelný. Ale ten casting je úžasný, chemie mezi postavami je velice přirozená a jakmile tohle funguje, tak každý film má z půlky vyhráno. Během filmu jsem si prostě jen říkala, že tady vše klaplo a perfektně do sebe zapadlo.(25.8.2018)

Príjemná variácia na hughesovky so sympatickým castingom a osviežujúcou premisou o "fejkovom" vzťahu.(4.11.2018)

Na základe hodnotenia a oslavných komentárov som teda čakal niečo podstatne lepšie, no ale nemôžu byť zase u Netflixu každý deň Vianoce. Námet a nápad s lístočkami bol síce šikovný, no jeho rozvinutie do príbehu išlo akosi mimo mňa - príliš okaté, infantilne-romantické, predvídateľné a často nezáživné. Na druhú stranu páčili sa mi aspoň postavičky, teda okrem toho ich tatka, ten mi pripadal ako taký strelený tajtrlík. Veľmi slabý priemer. 50/100(31.1.2019)

Tie jej kozy... Nemohol som z nich celý film oči spustiť!(27.8.2018)

• pepo

idiotplot, ktorý nezachránia ani sympatické obsadenie, kvalitná réžia, úderný soundtrack ani elegantná práca s klišé. Pretože tam nie sú.4/10(14.10.2018)

To som teda vážne nečakala ... bolo to veľmi svieže, herci boli sympatickí, muzika príjemná a príbeh ma, až na pár momentov, vôbec neotravoval.(9.9.2018)

• Flego

Rozdiel medzi mnou a týmto filmom je 40 rokov. Presladená nuda, kde príbeh ťaží z jedinej myšlienky a kde sa dialógy vedú najprimitívnejším spôsobom. Vhodné pre násťročné pipenky.(13.11.2018)

Fajn odsýpající teen blbina na jeden pohodovej večer. Nic víc ani nic míň.(2.1.2019)

• PP66

Stačilo mi prvních 20 minut a chtěl jsem utíkat, pro "teeny" kolem 15 asi dobrý.(27.1.2019)

• Lacike

Ze vraj Hughesovka. No tak to ani nahodou. Toto je strasne nezazivna romantika bez akejkolvek chemie medzi ustrednym parom. 4/10.(22.11.2018)

Toto bolo take mile pohladenie po dusi. presne takto by mali vyzerat romanticke filmy. A YA filmy. Vztah hlavnych hrdinov bol krasny. Rodina Coveyovcoc ma chytila za srdce, rovnako ako aj Larine priatelstva. Kamera aj hudba boli uzasne a tie herecke vykony... Vsetci boli vybrani absolutne na jednicku. Ale Lana a Noah tomu celemu kralovali. Jednotlivo aj ako par. Ich chemia uveritelna a nenutena.(24.8.2018)

"To All The Boys I´ve Loved Before" je podľa mňa veľmi milý a dobre spracovaný romantický film, ktorý padol príjemne na toto doobedie. Myslím si, že v ňom máme veľmi milú hlavnú hrdinku, celkom milý príbeh a rozuzlenie, ktoré nie je najhoršie. A hoci sa všetko nedozvieme, tak by som povedal, že to asi ani nie je treba. Stojí to na atmosfére, ktorá funguje, romantike, ktorá je dobrá a hlavných hrdinoch, ktorí sú podľa mňa dobrí. Možno je tam kopec klišé a samozrejme aj nejaké tie predvídateľné situácie. Myslím, že tie to trošku sťahujú, ale nie je nejako výrazne. Koniec koncov, romantická linka je dobrá. Peter a Lara Jean majú dobrú chémiu, vedú spolu dialógy, ktoré úprimne môžu spájať a verím im to. A rovnako verím aj putu našich troch sestier. Funguje to dobre. Ako celok je to podľa mňa dobrý film. A človek môže pri ňom stráviť príjemné dopoludnie. Alebo aj večer. Čeknite si ho a uvidíte sami. Hodnotenie: B+(26.8.2018)

• chelseaman22

Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem už ví, že seks prostě k jejímu věku patří, a proto se zaměří na chlapíka, kterému dala její sestra vale. Když to sestra zjistí, tak je z pro mě z neznámého důvodu navztekaná jako svině v době selat. Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem si tedy začne pokládat otázky, zdali není courou a kdy že by mohla realizovat toliko kýžený první zásun. Proč ne na lyžáku v Aspenu. 49%(14.11.2018)

Teen romcom To All The Boys I've Loved Before na Netflixu mi o pracovním víkendu neskutečně zvedl náladu. Až mi z toho bylo líto, že jsem přerostla středoškolské lásky a dramata. A kdo by věřil, že se z otců gynekologů stanou komediální archetypy?(18.8.2018)

Po dejovej stránke v podstate nič extra výnimočné, ale aspoň ten štýl akým to bolo podané ma celkom bavil. Atmosféra filmu bola naozaj vydarená a napriek očakávanému klišé sa na to pozeralo celkom dobre. Hlavná postava ostýchavej outsiderky Lary Jean, ktorá nás celým príbehom sprevádzala, bola naozaj sympatickou dominantou tohto filmu. Akurát to splynutie šedej myšky a hviezdy školy bolo na môj vkus dosť veľké klišé. Inak to skončiť snáď ani nemohlo...(12.9.2018)

Taková obyčejná, milá, teen romantika, která vyčnívá hlavně tím, že v hlavní roli není běloška, ale asiatka. Jinak to jede podle všech zaběhnutých schémat a šablonek, ale proč by ne, když to většinou funguje. Na odpočinek a odreagování fajn a závěr pobavil.(21.11.2018)

Ja som zamilovaná! Takto si predstavujem romantický film pre mladých! Medzi hercami to iskrí, až je to životu nebezpečné a všetko klape, ako má :) A ako filmový neodborník, ale zato odborníčka na romantiku, si dovolím dokonca tvrdiť, že toto sa raz bude považovať za klasiku, presne ako niektoré osemdesiatkové dielka. Lana je ako Lara Jean dokonalá, ten jej roztomilý ksichtík nejde nemilovať. A Noah alias Kavinsky? OMG! Je niečo viac, po čom 16-ročné, zúfalo romantické, dievča túži?! Ok, už som kľudná... takže... nie je nad čím rozmýšľať, treba si to pozrieť a pomaly sa zamilovať tiež :)(6.9.2018)

Velmi roztomilý smínek a hlavní hrdinka naprosto úžasná - vůbec bych se nedivila, kdyby byla novým idolem young adults, protože být mi znovu 16, tak minimálně okamžitě měním šatník!(13.12.2018)

<< předchozí 1 2 3