To All the Boys I've Loved Before

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2018, 99 min

Po dejovej stránke v podstate nič extra výnimočné, ale aspoň ten štýl akým to bolo podané ma celkom bavil. Atmosféra filmu bola naozaj vydarená a napriek očakávanému klišé sa na to pozeralo celkom dobre. Hlavná postava ostýchavej outsiderky Lary Jean, ktorá nás celým príbehom sprevádzala, bola naozaj sympatickou dominantou tohto filmu. Akurát to splynutie šedej myšky a hviezdy školy bolo na môj vkus dosť veľké klišé. Inak to skončiť snáď ani nemohlo...(12.9.2018)

Ja som zamilovaná! Takto si predstavujem romantický film pre mladých! Medzi hercami to iskrí, až je to životu nebezpečné a všetko klape, ako má :) A ako filmový neodborník, ale zato odborníčka na romantiku, si dovolím dokonca tvrdiť, že toto sa raz bude považovať za klasiku, presne ako niektoré osemdesiatkové dielka. Lana je ako Lara Jean dokonalá, ten jej roztomilý ksichtík nejde nemilovať. A Noah alias Kavinsky? OMG! Je niečo viac, po čom 16-ročné, zúfalo romantické, dievča túži?! Ok, už som kľudná... takže... nie je nad čím rozmýšľať, treba si to pozrieť a pomaly sa zamilovať tiež :)(6.9.2018)

Jelikož zde není žádná synopse tak jsem do toho šel pouze podle traileru, který mě zaujal. Z těch teenagerovských romantických komedií jedna z lepších nebál bych se dokonce nejlepší za poslední třeba 3 roky. Bohužel chybí zde absolutně humor (jsou zde jen tak cca 3 vtipy a jedna scéna s vysvětlováním o sexu, která je , ale zkopírována z jakéhokoliv dílu Prciček) a hvězda dole za feministické sračky (jak může být chlap gynekolog to má být ženská a podobné srance) a za kamarádku hlavní hrdinky, která byla dobrá kráva (řečeno slušně).(26.8.2018)

• ještěžiju

Tady jsem se nechal opět lehce nachytat až moc příznivým hodnocením... teda ne že by film neměl příjemnou atmosféru a musím hodně pochválit použitou hudbu, ale ten děj a možný konec vám dojde víceméně během čtvrthodinky, takže se pak člověk více soustředí na možné vady na kráse... teda toho bych si všimnul i s perfektním dějem, protože jde těžko přehlédnout nedostatek hereckého umu hlavní postavy. Pakliže to nebyl nějaký dějový záměr a pak by můj další komentář neměl smysl. Hlavní postava reaspektive její představitelka postrádá obličejovou mimiku. Slyšíte její komentář k dané situaci, čekáte, že bude následovat odezva ve tváři a ona takřka nehne brvou a když už, tak velmi málo. To mě dost rušilo. Ale jak říkám, nemusel jsem pochopit záměr a jelikož za filmem stojí ženy, může to být pro mě jiný svět. Vlastně mě teď došlo, že to byla chyba režie filmu ... ona slečna nemohla reagovat na nevyřčené komentáře jejich myšlenek, protože ji je nikdo v tu chvíli neinterpretoval, proto mimikou vůbec nehrála ... já si ale stále stojím za tím, že to byla dost podstatná chyba ... v nekomentovaných chvílích si přeci jen dokázala s výrazem tváře hrát(30.8.2018)

Toto bolo take mile pohladenie po dusi. presne takto by mali vyzerat romanticke filmy. A YA filmy. Vztah hlavnych hrdinov bol krasny. Rodina Coveyovcoc ma chytila za srdce, rovnako ako aj Larine priatelstva. Kamera aj hudba boli uzasne a tie herecke vykony... Vsetci boli vybrani absolutne na jednicku. Ale Lana a Noah tomu celemu kralovali. Jednotlivo aj ako par. Ich chemia uveritelna a nenutena.(24.8.2018)

• - Spoiler: Konec filmu naznačuje možný sequelNa dveře Lary Jean (Lana Condor) totiž zazvonil jeden z pěti adresátů jejích dopisů, John Ambrose (Jordan Burtchett). Postava vystupující v pokračování od spisovatelky Jenny Han – „P.S. I Still Love You“. (hansel97)

• - Spisovatelka Jenny Han ve své předloze napsala Laru Jean (Lana Condor) jako napůl Korejku a napůl Američanku. O adaptaci knihy projevilo zájem mnoho velkých studií, ovšem všechny trvaly na tom, že se musí rasa postavy změnit na bělošku. Tudíž Han odmítla. Pouze jedinému studiu Overbrook Entertainment nevadilo natočit film s asijskou herečkou v hlavní roli, a tak adaptace vznikla u nich. V březnu 2018 pak práva na snímek koupil Netflix. (hansel97)

• - Spoiler: V knize pošle Kitty (Anna Cathcart) dopisy, protože je naštvaná na Laru Jean (Lana Condor), ne protože chce, aby si našla přítele. (hansel97)