To All the Boys I've Loved Before

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2018, 99 min

• ještěžiju

Tady jsem se nechal opět lehce nachytat až moc příznivým hodnocením... teda ne že by film neměl příjemnou atmosféru a musím hodně pochválit použitou hudbu, ale ten děj a možný konec vám dojde víceméně během čtvrthodinky, takže se pak člověk více soustředí na možné vady na kráse... teda toho bych si všimnul i s perfektním dějem, protože jde těžko přehlédnout nedostatek hereckého umu hlavní postavy. Pakliže to nebyl nějaký dějový záměr a pak by můj další komentář neměl smysl. Hlavní postava reaspektive její představitelka postrádá obličejovou mimiku. Slyšíte její komentář k dané situaci, čekáte, že bude následovat odezva ve tváři a ona takřka nehne brvou a když už, tak velmi málo. To mě dost rušilo. Ale jak říkám, nemusel jsem pochopit záměr a jelikož za filmem stojí ženy, může to být pro mě jiný svět. Vlastně mě teď došlo, že to byla chyba režie filmu ... ona slečna nemohla reagovat na nevyřčené komentáře jejich myšlenek, protože ji je nikdo v tu chvíli neinterpretoval, proto mimikou vůbec nehrála ... já si ale stále stojím za tím, že to byla dost podstatná chyba ... v nekomentovaných chvílích si přeci jen dokázala s výrazem tváře hrát(30.8.2018)

Jelikož zde není žádná synopse tak jsem do toho šel pouze podle traileru, který mě zaujal. Z těch teenagerovských romantických komedií jedna z lepších nebál bych se dokonce nejlepší za poslední třeba 3 roky. Bohužel chybí zde absolutně humor (jsou zde jen tak cca 3 vtipy a jedna scéna s vysvětlováním o sexu, která je , ale zkopírována z jakéhokoliv dílu Prciček) a hvězda dole za feministické sračky (jak může být chlap gynekolog to má být ženská a podobné srance) a za kamarádku hlavní hrdinky, která byla dobrá kráva (řečeno slušně).(26.8.2018)

Po dejovej stránke v podstate nič extra výnimočné, ale aspoň ten štýl akým to bolo podané ma celkom bavil. Atmosféra filmu bola naozaj vydarená a napriek očakávanému klišé sa na to pozeralo celkom dobre. Hlavná postava ostýchavej outsiderky Lary Jean, ktorá nás celým príbehom sprevádzala, bola naozaj sympatickou dominantou tohto filmu. Akurát to splynutie šedej myšky a hviezdy školy bolo na môj vkus dosť veľké klišé. Inak to skončiť snáď ani nemohlo...(12.9.2018)

Svěží, mladistvý, milý snímek. Přirovnala bych ho ke karamelkám. Rozpouští se pomalu na jazyku a nakonec se vám rozlije úsměv na tváři. Stejně jako u tohoto filmu. Romantika je servírovaná postupně a pomalinku a konec vše krásně pocukruje. Co dodat, myslím, že se tento film skutečně povedl, byť je primárně určen pro mladší diváky (teenagery). Herecké obsazení se mi velmi líbilo a hlavní postavy jsou prostě dokonalé, perfektně k sobě pasují. A scéna s vířivkou? Aneb jak do 3 minut vtisknout veškeré emoce a pocity, to vše umocnit hudebním pozadím. Spokojenost.(9.9.2018)

Filmy od Netflixu většinou nejsou tím, co od nich člověk očekává. Ovšem, jestli jsou v nějakém poli silní, je to nakonec evidentně romantický žánr. Letos po již tak dobrém Set It Up další kousek, a to ještě lepší. Z více dramatického kousku, nečekaný vývoj, skvěle napsané a zahrané. Rozhodně nestandardní romantika ze střední.(18.8.2018)

• - Spisovatelka Jenny Han ve své předloze napsala Laru Jean (Lana Condor) jako napůl Korejku a napůl Američanku. O adaptaci knihy projevilo zájem mnoho velkých studií, ovšem všechny trvaly na tom, že se musí rasa postavy změnit na bělošku. Tudíž Han odmítla. Pouze jedinému studiu Overbrook Entertainment nevadilo natočit film s asijskou herečkou v hlavní roli, a tak adaptace vznikla u nich. V březnu 2018 pak práva na snímek koupil Netflix. (hansel97)

• - Spoiler: Konec filmu naznačuje možný sequelNa dveře Lary Jean (Lana Condor) totiž zazvonil jeden z pěti adresátů jejích dopisů, John Ambrose (Jordan Burtchett). Postava vystupující v pokračování od spisovatelky Jenny Han – „P.S. I Still Love You“. (hansel97)

• - Spoiler: V knize pošle Kitty (Anna Cathcart) dopisy, protože je naštvaná na Laru Jean (Lana Condor), ne protože chce, aby si našla přítele. (hansel97)