Šéf Crawford uzavře překvapivé a dost zvrácené přátelství. Fitz si zvyká na manželský život a Delbert s Robbym založí nový stát. (Netflix)

Trevor

Ono je to zhruba takto, český dezolát ktorý píše titulky pre Netflix, aby jeho homeoffice dával aspoň jemu, v jeho vykradnutej hlave zmysel,zopárkrát použil meno (pravdepodobne) random politika či "známej" osobnosti, ktorú českí predpatitelia Netflixu zrejme poznali asmiali sa na tom. Ja som za posledné dva dni vypil dve sedmičky vodky respektíve slivovice a okrem trtkania delfínov a narážky na Hru o tróny (Bran na vozíku trochu, ale naozaj iba trochu pobavil) nevidel na tomto pokuse o vtipný seriál nevidel nič...to zase bude návštev môjho profilu a primitávnych správ, ale toto je čsfd... ()

LachtanShows

Nejujetější z nejujetějších animovaných výplodů Netflixu je po roce zpátky a tvůrci jsou odhodlaní opět překonat sami sebe. Po té roční odmlce mu chvíli trvalo si zase zvyknout na ten brutálně ujetý fekální trapnohumor, po rozkoukání jsem si ale uvědomil, že přesně na něm stojí úspěch téhle frašky. ()

BestRanger

Som rád, že sa tento seriál vracia. Svojim totálne blbym humorom niekedy prekonáva aj Family Guy. Dobré som sa pobavil na prvej časti. Uvidíme čo prinesú ďalšie. ( Opäť som pozeral v poľštine, je to väčšia sranda) ()