poster

Paradise PD (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 4 h 39 min (Minutáž: 27–30 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zik2
  *****

  Paradise PD je perfektní nadílka fekálního humoru, který jde snad ještě dál, než South Park. Pro totální odreagování ideální. Zvlášť pokud děláte na policii nebo v příbuzné oblasti. Věřím, že hodnocení ještě půjde nahoru, protože v hromadě balastových seriálů Netflixu je tohle pecka (a to nejsem úplně nenáročný divák).(11.9.2018)

 • kat.ka
  ****

  Ak máte radi Brickleberry a zdalo sa vám, že tento seriál skončil prirýchlo tak určite dajte šancu tomuto počinu. Tvorcovia Roger Black and Waco O'Guin priniesli podobný seriál s partičkou policajtov. Väčšinu seriálu sa len čudujete, že čo to pozeráte ale ak máte radi Brickleberry a nevadí vám /máte radi zvrátený humor tak budete spokojní. Seriál určite nie je pre každého a pre niekoho je cez čiaru. Dám vám radu - ak ste nevideli Brickleberry ale chcete dať šancu takémuto humoru a chystáte sa na Paradise PD, tak určite začnite s Brickleberry (aby ste si zvykli).(1.10.2018)

 • Gogo333
  ***

  U SP nebo FG je tento typ humoru zábavný, ale zde mi to přišlo zbytečně přehnané. Příběhově to jde a člověk se občas i pobaví. Hlavně pes docela válel. Kdyby byla humorná vložka trošku lehčí, mohlo to být lepší. 60%(21.10.2018)

 • OJay
  *****

  Malý hodnocení na ČSFD nemusí bejt vždycky odrazem kvality filmu/seriálu. Ale i důkazem, že je to na lidi prostě moc. A to je přesně případ tohohle super seriálu. Kdo oplakával konec Brickleberry, tak může osušit slzy smutku a vzít balíček kapesníků na slzy smíchu. Je to sprostější než předchůdce, víc krvavý než předchůdce. Kdo má rád černej, vulgární humor si tuhle perlu nemůže nechat ujít.(4.9.2018)

 • Xenthia
  *

  Priserna blbost. Kdyby mi bylo 13, tak se u toho valim smichy, ale takhle jsem jen nevericne kroutila hlavou, co vsechno se dneska povazuje za humor. Serial kopiruje dalsi animovanou hovadinu, Family Guy, nicmene u Family Guy se clovek aspon obcas zasmal. Par vtipu bylo povedenych, ale celkove me to nebavilo.(26.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace