Paradise PD (TV seriál)

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 4 h 39 min (Minutáž: 27–30 min)

Ak máte radi Brickleberry a zdalo sa vám, že tento seriál skončil prirýchlo tak určite dajte šancu tomuto počinu. Tvorcovia Roger Black and Waco O'Guin priniesli podobný seriál s partičkou policajtov. Väčšinu seriálu sa len čudujete, že čo to pozeráte ale ak máte radi Brickleberry a nevadí vám /máte radi zvrátený humor tak budete spokojní. Seriál určite nie je pre každého a pre niekoho je cez čiaru. Dám vám radu - ak ste nevideli Brickleberry ale chcete dať šancu takémuto humoru a chystáte sa na Paradise PD, tak určite začnite s Brickleberry (aby ste si zvykli).(1.10.2018)

Malý hodnocení na ČSFD nemusí bejt vždycky odrazem kvality filmu/seriálu. Ale i důkazem, že je to na lidi prostě moc. A to je přesně případ tohohle super seriálu. Kdo oplakával konec Brickleberry, tak může osušit slzy smutku a vzít balíček kapesníků na slzy smíchu. Je to sprostější než předchůdce, víc krvavý než předchůdce. Kdo má rád černej, vulgární humor si tuhle perlu nemůže nechat ujít.(4.9.2018)

• Xenthia

Priserna blbost. Kdyby mi bylo 13, tak se u toho valim smichy, ale takhle jsem jen nevericne kroutila hlavou, co vsechno se dneska povazuje za humor. Serial kopiruje dalsi animovanou hovadinu, Family Guy, nicmene u Family Guy se clovek aspon obcas zasmal. Par vtipu bylo povedenych, ale celkove me to nebavilo.(26.9.2018)

Paradise PD je perfektní nadílka fekálního humoru, který jde snad ještě dál, než South Park. Pro totální odreagování ideální. Zvlášť pokud děláte na policii nebo v příbuzné oblasti. Věřím, že hodnocení ještě půjde nahoru, protože v hromadě balastových seriálů Netflixu je tohle pecka (a to nejsem úplně nenáročný divák).(11.9.2018)

• Rian_witcher

humor = 0 fekálie = 5, seriál bez nápadu vhodný jedině pro úchyláky(14.9.2018)