Tell It to the Bees

• Nový Zéland Tell It to the Bees (více)

Päťdesiate roky 20. storočia. Doktorka rozvíja milostný vzťah s matkou svojho mladého pacienta. (dwdb)

Marze

Chabá dobová romance. Koketující napětí mezi Holliday Graingerem a Annou Paquino je uvěřitelné. Ale žádná vášeň to není. Poselství filmu zkoumání potlačených přání a netolerance není u nás v dnešní době nijak naléhavé. ()

Arsenal83

Tell It to the Bees. Niekto to preloží ako "Povedz to včelám", ale v skutočnosti to znamená "Poďme sa lesbiť!" Keď slobodnú matku nechá otec dieťaťa v štichu a nemá, kde bývať, za prístrešok neváha zabudnúť na to, ako vlastne k tomu dieťaťu prišla, a odrazu zmení celú svoju orientáciu. A pritom tvrdia, že je to vrodená porucha, tak ja už fakt neviem. Na druhej strane je to aj trochu pochopiteľné, keď jej bývalý vyzerá ako Hitler. Celkovo je nutné pochváliť výborný možno aj herecký výkon Holliday Grainger, ktorá sa mnohým úchylkám priučila už v roli Lucrezie Borgia. ()

rigby

Příjemně natočený film. Jen škoda, že je příběh pouhou epizodou ze života. Možná se na ni zapomene, možná si někdo po čase mlhavě vzpomene. A stejně tak je to i s divákem. Uplyne, potěší, ale výraznější stopu nezanechá. ()