Epizody(20)

AllShallFall

Musím říct, že mě začátek série moc nenadchl. Ale postupně děj začal nabírat tempo a závěr se nesl v duchu starých dobrých Star Wars. Nejsou zde žádné souboje světelných mečů. Ale zkrátka život nějaké party, co se zaplete s Prvním Řádem. Jás tím žádný problém nemám. Konec konců, galaxie je veliká, stejně jako fantazie a přece se příběh nemůže motat jen okolo jedné věci dokola. Za mě velký palec nahoru. I toto prostě do galaxie patří. ()

KukulienkaHO

Keď som videl prvý trailer na tento seriál, hovoril som si: "Toto snáď nemyslia vážne". Keď som ale uvidel prvú epizódu s názvom "The Recruit" bol som milo prekvapený. S ďalšími epizódami som si seriál obľúbil. A keď prišiel trailer na druhú polovicu série, začal som sa na ňu ešte viac tešiť. No a vtedy prišlo veľké sklamanie, sklamali ma jej prvé epizódy. Onedlho sa to ale zlepšilo a séria mala znova kvalitu prvej polovice. Postupne sme sa dostali až do obdobia Epizódy VII. Po finále prvej série a traileri na druhú, mám do budúcna veľké očakávania. Dúfam, že ma 2. séria nesklame. ()