The Recruit (E01) (epizoda)

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 43 min

• stihac10

6/10(11.10.2018)

Pro mě osobně zatím zklamání. Možná na tom má podíl má osobní nenávist k postavě Poa Damerona, kterého nemůžu vystát už ve filmech ale tady, se jim podařil nějakým zázrakem, udělat ještě otravnější. Hlavní hrdina mi přijde hrozně nezajímavý stejně jako místo, kde se asi bude většina příběhů odehrávat (ta plošina). U postavy zelenýho mimozemšťana (nová rasa, tak nevím jestli už má někde jméno) jsem si říkala co to sakra...?! Protože to je taková velmi zvláštní postava...Asi nejvíc mi tu ale vadí ta animace- když už to mělo být ve stylu anime, proč to neudělat klasicky 2D a nervat do toho, proboha jakési CGI.A ty barvy jsou strašně divný, takový nevýrazný, vyblitý, nesytý....Už asi týden se snažím přemoct a kouknout na druhý díl, kde by se měla objevit má oblíbená Phasma, ale pořád se k tomu tak nějak nemůžu odhodlat.(21.10.2018)

Nebolo to také strašné ako som si myslel a ako väčšina písala.Star Wars ma proste asi nikdy neprestane baviť ... :) Škoda len že to nie je skôr spravené na štýl "Clone Wars" alebo "Rebels" to anime mi moc nesedí ale myslím že si časom zvyknem. Je to síce viac pre deti ale to boli aj predchádzajúce dva seriály na začiatku...takže uvidíme čo prinesú ďalšie časti. PS: Nechápem prečo je v poslednom čase (asi od začiatku respektíve odkedy bola VII. epizóda v kine) toľko negativity ohľadom tohto super sveta.Star Wars world buď mate radi alebo ho nesledujte/nepoznáte. Myslím že je len na škodu na to cele hádzať špinu..,že to je sra*ka a pod...nepozerajte to a hotovo Nás "fans" nezaujímajú vaše reči :) PEACE :) HODNOTENIE 8/10(15.10.2018)

Vůbec to není špatné(20.10.2018)

Začátek fajn. Jako obvykle jsem vítal přírůstek ve formě červeného TIE interceptoru a jeho pilota. Nicméně ze zbytku se vyklubala opět stejná sluníčkářská povstalecká rádoby vtipná propaganda jako ze série Povstalci (a ostatně i ze sequelů). S ohledem na název a zaměření seriálu pochybuji, že mě následující epizody přinutí změnit názor.(4.2.2019)