• Nový Zéland

• Austrálie

• Kanada

Akční / Drama / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2020, 110 min

Je to takový hi-tec předělávka Univerzálního vojáka. Vlastně jediná pořádná. Je to dost naivní, hloupoučké, ale super vizuál a sakra sexy Eiza. Diesel hraje asi jako Van Damme a kdyby dokázal super otočku a k tomu ultimátní kick, tak tomu snad dám ještě o hvězdu víc. Každopádně lepší zábava než Birds of Prey a jim podobné sračky.(25.3.2020)

• maruna0007

Zlatý Rychle a zběsile. Vin Diesel by se měl vykašlat na tyhle ptákoviny. Jediný co se filmu povedlo je černošský ajťák ten mě bavil, a samozřejmě krásná Eiza González na kterou je zkrátka krásný pohled. Jinak je to po všech stránkách podprůměrný akčňák, na který se nemá cenu dívat, já to nějakým zázrakem dokoukal :/(26.3.2020)

Svým konceptem úplně dokonalý film pro Vina Diesela - rozpohybování zápletky, vyprávění příběhu, humor, týmovou chemii, vlastně skoro všechno krom akce, tu obstarají všechny ostatní postavy, jen ne Vin samotný. Ten je tu jen jako nasraná brambora, kterou ostatní ovládají - takže ji prostě párkrát za film někam hodí, a ona tam všechny zbije. První půlku dost zabily trailery, takhle je to trochu uzívané čekání až se konečně odvypráví co se odvyprávět musí, a Vin si uvědomí že je není jen T-1000 z Terminátora, ale i Neo v Matrixu, a vytáhne akci na vyšší level. Jeho absolutní nesmrtelnost je sice otravná, superhrdinové jsou nejlepší když dostávají strašně na držku a mají co překonávat, ne když Seagalovsky rozlámou všechny malíčkem a s úšklebkem na rtech, ale tak kouká se na to hezky - a hlavně se v druhé půlce objeví i jeho černý sidekick, který má komediálního talentu překvapivě na rozdávání, a dokáže toho hodně zachraňovat. Až by jeden doufal že nebude sidekickovat jen takového gumě, ale třeba Deadpoolovi. 6/10(26.3.2020)

• Likan7

Střihače trailerů by měli zastřelit. Co jiného si zaslouží člověk, který dokáže v ukázkách vykecat jediný twist (který je v půlce filmu) a pro jistotu to ještě orámovat veškerou akcí, takže ve finále se podíváte na několik minut dlouhý trailer a znáte celý film? Bloodshot totiž nic jiného a hlavně lepšího nenabízí. Všichni se tu berou strašně vážně, chybí tu nadhled pitomého béčka. Triky jsou minimálně deset let starý (což by mi ani nevadilo), a kamera je fakt šílená. Film nabídne jednu lepší přestřelku někde v tunelu a díky všudepřítomnému kouři, červenému blikajícímu světlu a kameře nevidíte zhola nic. Diesel tu není špatnej, jen je prostě zoufale nudnej jako ve všem, v čem hraje. Bloodshot byl od trailerů odsouzen k záhubě a světe div se, on opravdu špatnej je.(29.3.2020)

• WincKruspe

Ne, ne, ne. Prostě ne. Od docela slibného, talentovaného herce se Vin Diesel přes sračkoidní neustálé pokračování FF stal The Rockem filmového průmyslu. Stejně jako jemu mu teď stačí se 90 minut tvářit, že ho už týden trápí zácpa a je z toho celovečerní film. Ale za peníze se nakonec zaprodá každý. Herec už z něj nebude, jen akční figurka pro idioty.(28.3.2020)

• - Původně do role Bloodshota (Vin Diesel) studio Sony plánovalo herce Jareda Leta. (Ratemus)

• - Bloodshot je smrtelně zraněný voják, kterého zachránila tajná organizace Project Rising Spirit, která mu vymyla mozek a do krevního oběhu nainstalovala nanoboty, kteří mu dávají nespočet schopností. Bloodshot může měnit podobu svého těla v kohokoliv. Pomocí nanobotů se může vyléčit z jakéhokoliv zranění, a to i fatálního, ovládá všechny zbraně a bojovou techniku, může se napojit na jakoukoliv elektrotechniku a satelitní sítě. (Ratemus)

• - Kvůli epidemii koronaviru a zákazu akcí s účastí vyšší než 100 osob byla zrušena premiéra filmu v ČR, která se měla konat 12. března 2020. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)