Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřující soudkyně Sophie zpovídá Juliette ohledně případu týkajícího se jejího milence, kterého měla Juliette podvést. Během vyšetřování si Sophie uvědomí, že Juliette je biologickou matkou dítěte, které ona adoptovala. Místo aby však svěřila vyšetřování někomu jinému, což by správně měla udělat, Sophie Juliette pronásleduje ještě urputněji. Sophiin manžel Olivier s jejím přístupem nesouhlasí a naváže s Juliette kontakt, aniž by odhalil svou pravou totožnost. Zatímco se jejich vztah prohlubuje, Juliette zjistí, kým Olivier skutečně je, ale nedokáže pochopit, o co mu jde a proč jí nemůže říct pravdu. (Cinemax)

(více)

Videa (5)

Recenze (3)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

film zasáhne spíš svým obsahem ženy.Po začátku kdy nikdo neuhodne kam bude příběh směřovat budete dosti překvapeni..Film mohl být o třetinu kratší některé scény byly zbytečně zdlouhavé.Ale to je typický znak,rozebrání klíčových okamžiků formou dialogů až na kost , z dílny Francouzů a musíme s tím počítat.. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Taký zvláštny film. Po scenáristickej stránke potencionálne zaujímavý, ale to prevedenie ma až tak nezaujalo, keďže to často pôsobilo až príliš ťažkopádne. Neviem prečo, ale po celý film som mal taký podvedomý pocit, že vyvrcholenie bude presne také ako bolo. Správanie postáv bolo občas mimoriadne anti-logické, aj keď bohvie ako by sme sa správali v ich situácii. Páčil sa mi ten neustály balans eticko-morálneho posúdenia danej situácie - aj keď, ako sa ukázalo, nebolo to zrovna najšťastnejšie riešenie. A keď sa to tak vezme, napokon z toho všetkého vychádza ako najviac sympatická postava príbehu práve Juliette (nielen vzhľadom, ale aj správaním). ()

Reklama

markotter 

všechny recenze uživatele

Super propletenec s odvážným závěrem, který jsem si přál, ale nevěřil jsem, že by to takhle mohli natočit. A kočka Mathilde Bisson. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama