Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Děj filmu se odehrává v New Yorku. Mladý pošťák Joe nedokáže odolat pokušení a během své pochůzky ukradne značnou sumu peněz. Problém je, že peníze nepocházely zrovna z legálního podnikání. Okradení zločinci samozřejmě pátrají po penězích na vlastní pěst a neštítí se ani vraždy. (worm14)

Recenze (7)

EdaS 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdina chce ukrást trochu peněz a všechno se mu vymkne poněkud z ruky. Přesvědčivý noirový kousek zdobí i krásné newyorské exteriéry (už úvodní přelet nad městem je parádní). ()

liquido26 

všechny recenze uživatele

Příběh o tom, že není vždycky dobré být za všech okolností poctivý :-) Bylo to docela dobrý, i když objektivně bych tomu dal asi spíš 3, nicméně díky idiotovi jménem R00kieee, který dává většině filmů noir odpady a tím děsivě sráží jejich hodnocení, přivřu oči a jednu hvězdu přidám. ()

Reklama

vypravěč 

všechny recenze uživatele

Nepříliš přesvědčivé drama, jehož hlavní kouzlo tkví v dokonale snímaném velkoměstském prostředí. Kdyby tak zůstalo jen při něm! Vlastní příběh je příliš schematický a jeho šablonovitost vzrůstá nevěrohodně vystavěnou hlavní postavou. Snad to byla – tak často škodící – ruka producentova, která tak nesmyslně podpírala vše, co se kymácelo, vyrovnávala všechny nerovnosti a neomylně vedla k tak nemístnému závěrečnému rozjasnění, protože režisérova imaginace svědčí o hlubším nahlédnutí moderního rozpadání. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Cathy O'Donnell asi poputuje brzo do me top10, protoze je nejdokonalejsi predstavitelkou roli anti-ff, aneb milou a skormnou bytosti....uplne jak nejakej andel. :-) Spolu s Grangerem jsou osvedcena zvlastni noirova dvojka hodnejch hrdinu, zde opet spolu v paradnim filmu. Jean Hagen jako zkazena barova zpevacka hodne potesila. Zaver uplne bombastickej. Jsem fakt nadsenej a za Cathy pridavam patou hvezdu. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Ani nie tak detektivka ako film -noir o tom, ze byt poctivy sa nie vzdy vyplaca.Herci su mne neznami,a le tempo na urovni, dialogy su vyborne, a nuda nehrozila. Jeden z tych lepsich filmov Anthony Manna. 70 % ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama