Sestričky

Drama / Rodinný
Slovensko, (2018–2021)

Série(4) / Epizody(43)

Silné príbehy o osudoch pacientov, ale aj lekárov a sestričiek, vás chytia za srdce. Nebude chýbať napätie a reálne situácie, aké zažíva tím odborníkov úplne bežne. Bude to však nielen z prostredia nemocnice. Keďže aj zdravotníci sú "len ľudia", budú riešiť ľúbostné vzťahy, rodinné problémy a situácie, s akými sa stotožní nejeden divák. Hlavné hrdinky si zahrajú Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Madarová a Kristína Svarinská. Sestričky prinesú v každej epizóde dva pacientske príbehy, ktoré otvárajú zásadné otázky ľudských hodnôt a zároveň približujú prácu štyroch zdravotných sestier. Ich osobné príbehy prechádzajú jednotlivými dielmi a prinášajú problémy každodenného života. (TV Markíza)

Recenze uživatele mira007 k tomuto seriálu (23)

Sestričky (2018)

Slovenský seriál z nemocničního prostředí, který má modernější formu, sci-fi nemocnici a několik sestřiček, jejichž osud diváci sledují. Prostitutka ( zatraceně sexy Svarinská ), feťačka ( skvěle hrající Aniko Vargová ), vdova ( Dana Košická ) a správná sestřička v podání objevu Kristíny Madárové. Mezi současnými lékařskými seriály sympatický mírný nadprůměr. ()

Episode 1 (2018) (S01E01)

Po Doktorech a jiných doktorech další lékařský slovenský seriál z lékařského prostředí, který má rozjezd takový nijaký nezáživný, ale trochu mne probrala syrová akce operace v letadle. Jinak jako pozitivum samozřejmě obsazení. ()

Episode 2 (2018) (S01E02)

Druhý díl Sestřiček mne upřímne pobavil, protože: 1) fight Hajdu vs. Luknár 2) Kristína Svarinská v zatraceně sexy prádle 3) herecký výkon A.Vargové ()

Episode 3 (2018) (S01E03)

Začíná se mi herecky líbit Kristina Madárová. ()

Episode 4 (2018) (S01E04)

Potvrzeno - postava Svarinské má problém s klientem, který ji připomíná, že byla luxusní escort. Tomuto dílu dám čtyři hvězdy, protože ač je to jen vztahový doktorský seriál, tak já jsem se dneska nasmál jak u francouzský komedie ze sedmdesátek. ()

Episode 5 (2018) (S01E05)

Sektáři odmítající transfuzi i při ohrožení života? Stokrát obehrané téma. Slabší díl. ()

Episode 6 (2018) (S01E06)

Story s těhotnou patnáckou průhledná, ale celkem zaujalo, celkově díl měl spád a byl zajímavější než většina předchozích. ()

Episode 7 (2018) (S01E07)

Kněz feťákem .... tak nedá se tomu upřít originální námět, to nemají ani v Americe. ()

Episode 1 (2019) (S02E01)

První díl druhé řady slovenského nemocničního seriálu pokračuje ve stejné kvalitě jako v první řadě, akorát se přitlačilo na efektnosti - hned na začátku vrtulník a spousta dojemných scén. ()

Episode 2 (2019) (S02E02)

... aneb jak se říká slepému, že je slepý. Kristýnas dreamteam za tři hvězdy. ()

Episode 3 (2019) (S02E03)

Akce uříznutý prst a Chromík za dvě hvězdy. ()

Episode 4 (2019) (S02E04)

Stalker Svarinské v nemocnici za tři hvězdy. Zatím nejzábavnější díl. ()

Episode 7 (2019) (S02E07)

" Neviete, kde mám zaparkované auto?" " A neviete, kdo teraz urobí rozpis služeb?" ()

Episode 8 (2019) (S02E08)

Osmý díl v současnosti nejsledovanějšího slovenského seriálu dokazuje, že seriál šlape dobře. Téma exotické choroby sice nedosahuje akčnosti filmu s Dustinem Hoffmanem nicméně dobře se na to kouká. Jako bonus ve vedlejší roli přítelkyně chorého pacienta Dominika Kavaschová, které to tady nejen sluší, ale mám pocit, že na malém prostoru dokáže zahrát o třídu líp než jiné nejmenované kolegyně. ()

Episode 9 (2019) (S02E09)

Chromík style trochu přestřelený, ale funkční... ()

Season 3 (2020) (S03)

S01>S03>S02 ... ikdyž tak zbytečně drastickej konec jsem u takhle odpočinkového seriálu nečekal. ()

Episode 1 (2020) (S03E01)

Do jednoho z nejúspěšnějších seriálů na Slovensku nastoupil v prvním díle třetí řady Roman Zach jako nový ředitel. Posila do výšky týmu. ()

Episode 2 (2020) (S03E02)

Z doktorské vztahovy akční film? ()

Episode 3 (2020) (S03E03)

Z doktorské vztahovky akční film? Ten Jackuliak má tyhle gaunery snad předplacený. ()

Episode 4 (2020) (S03E04)

Juraj Loj v paruce ... ()