Já jsem vrah - Série 2 (2020) (série)

V pasti (S02E04)

(epizoda)
  • Velká Británie Trapped
Velká Británie, 2020, 47 min

Linda Lee Couch z nápravného zařízení v Ohiu mluví o vraždě svého manžela Waltera z roku 1984, které předcházely roky týrání. (Netflix)

Vyrida

Skoro mi připadá, že kdyby měly střílet své manžely všechny ženy v 80satých letech, které prožívají domácí násilí, tak je z mužských dnes vysoce ohrožený druh. To máte případ od případů, který začíná jako přes kopírák podobným dodatkem. Až na ten malý rozdíl, že se ty ženy rozhodnout v drtivé většině sbalit a odejít pryč. Paní Linda se rozhodla jinak a poslala na věčnou cestu raději svého manžela. Kromě toho, že se tím stala chladnokrevnou vražedkyní, tak i po těch spoustu letech ji není trapné lhát a to ani do televize. Už z mého selského rozumu mi nepřišla pravděpodobná její historka o zakopnutí a náhlého vystřelení z odjištěné zbraně. Je to místo činu nebo groteska? Podle lékaře kulka prošla přesně do zátylku zezadu oběti, takže silně pochybuji, že když mu zbraň vytrhla z rukou se jen tak otočil, aby mohla zakopnout a trefit přesně jeho palici. Když se ke svědectví přidala i její dcera a matku dokázala nařknout ze lží. Mám jasno a pevně věřím, že se ta sobecká ženská už nikdy ven z vězení nepodívá. ()