Baseballová hvězda Robert Holland (James Stewart) býval dříve pilotem bombardéru. Právě když podepsal svoji novou profi-smlouvu, je povolán k vojenskému cvičení. Láska k létání se ho opět zmocňuje... Napínavý letecký film s mnoha úchvatnými vzdušnými scénami. (Pohrobek)

czerny

Vždy skvělý James Stewart a přehlídka amerických bombardérů 50. let. Bez toho by film ovšem byl úplná nuda. ()

bjh

Úchvatné letecké záběry, kvalitní James Stewart, dospělý příběh o střetu vojenské kariéry a civilního rodinného života.. ()

Atron

Děj nestojí za nic plus propaganda, ale pro fandy letectví je to velmi doporučitelné, letecké záběry jsou úžasné. ()

Martin741

Som funda Jakuba Stewarta, odborne zvaneho Jamesa Stewarta. Rozhodne nesuhlasim s hlasmi, ktore ho glorifikuju ako sympataka /podla mna bol Stewart skaredy ako cesta do prace/, ale rozhodne vedel hrat a mal kurevsky dobre srdce. Preto .- a nielen preto som jeho funda.Tu ale Stewart je sivy, sedivy, nevyrazny a priserne prieemerny. Rovnako ako sivy, sedivy a nevyrazne priemerny je tento film. Plus rezisersky dost odbite s kopou vatovo planych plkov : 65 % ()