Wannueng Jaa Pben Superstar

• Thajsko วันหนึ่งจะเป็นซุปตาร์ (více)
Thajsko, 2015, 26x50 min

Zíza

Možná trochu zdlouhavé a thajsky jiné, přesto mě to docela bavilo. Protože vztah mezi hlavními představiteli stál za to. Velmi pěkným způsobem se vyhnulo (až na pár mini výjimek) takovým těm nedorozuměním, kdy si jeden o druhém něco myslí, je naštvaný a nikdo z nich to neřeší, naopak musí sestoupit deus ex machina, aby vše vysvětlila a vedla na pravou míru. Oba dva dost jasně vyžadují odpovědi. Jak se s nimi spokojí, jak s nimi naloží, to je věc druhá. Každopádně byla to sranda. Holčina je držkatá, není dokonalá, ani taková ta milá podržtaška, co si nechá všechno líbit. Ujetá, hodná, ale velmi naivní hrdinka, co mě bavila a občas jsem se v ní viděla – v podstatě dělala stejné bláznoviny, jako občas dělám já. Hrdina byl také fajn, sympaťák, co se umí usmát a používat mozek. Měli spolu spoustu fajn momentů a jejich vztah působil poměrně reálně. To samé se dá říct i o postavách, které stály na druhé koleji a byly ústřední dvojicí odmítnuti. Tohle byla ta moc fajn část. Pak je tu také ta část, kde se výská, honí se to do extrému a jsou chvíle, kde si člověk jen ťuká na čelo. Navíc tu byli chytře odklizeni rodiče hlavní hrdinky do Anglie, takže s nimi scénáristé nemuseli téměř vůbec počítat do děje. :-D Pěkná romantická komedie. Jako drama už slabší, ale pořád dobře koukatelné. Věc, u které nemusíte namáhat mozkové buňky, naopak se u toho můžete culit a nechat se těma držkama bavit. ()