Reklama

Reklama

Aladinova nová dobrodružství

  • Francie Les nouvelles aventures d'Aladin (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Na Štědrý den Sam s nejlepším kamarádem Khalidem v kostýmu Santa Clause se rozhodnou využít atmosféry a krást v obchodním domě. Když je Sam obklopen skupinou dětí, které vyžadují pohádku, nezbývá mu než začít vyprávět. Vypráví pohádku o Aladinovi. Ovšem příběh, který děti uslyší, se ani vzdáleně nepodobá tomu, který znají z knížky... (Magic Box)

(více)

Videa (4)

Trailer 3

Recenze (9)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Tohle je neskutečná ptákovina. Pokud jsem nedávno chválil francouzské komedie za to, že jsou dobré, tak v tomhle případě přece jen dle mého skromného názoru šlápli trochu vedle. Toho vtipného je zde opravdu málo a to provázání pohádkově historického prostředí s moderním dle mého moc nefunguje. ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

No na francuzske pomery podpriemerna komedia,pri ktorej sa clovek obcas pousmeje,ale vo vacsine casu je humor trapny a aj nudny,aspon princezna bola kocka...:-) ()

Reklama

robo7773 

všechny recenze uživatele

Rozprávka o Aladinovy trochu inak, v modernejšom šate a ešte trochu pomeneny dej. Hlavne tam bolo aj trocha srandy. Celkom som sa zasmial preto tri hviezdy, inak film ničim inym nezaujal. ()

kluzo 

všechny recenze uživatele

Tohle mě hodně bavilo. Nečekejte pohádku. Spíše je to taková povedená parodie. Sultaniv nejoblíbenější obraz je kebab... ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Santa Claus, který v obchodním domě vypráví dětem osobitý příběh Aladina - čekal jsem něco ve stylu Šeherezáda Zety Jones, ale není to tak svižné, sexy ani zábavné. Na to, že to je v žánru krejzy komedie, tak jsem se skoro nezasmál. Jedna hvězda za princeznu v podání Vanessy Guide, do které asi není těžké se zamilovat na první pohled. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo na konci července 2014 a trvalo dva a půl měsíce. Konalo se převážně v Maroku, přesněji ve městě Ouarzazate a na pláni 150 km od Marrákeše. Během natáčení došlo k povodni, velkému horku a písečným bouřím. Filmový štáb poté odletěl na 7 týdnů do Belgie, aby natáčel zejména studiové scény na zeleném pozadí a některé sekvence v Galeries Lafayette. (bianci)

Reklama

Reklama