Aladinova nová dobrodružství

Les nouvelles aventures d'Aladin

The New Adventures of Aladdin

Aladinove nové dobrodružstvá

Komedie

Francie, 2015, 107 min (Alternativní: 102 min)

Výborná komedie! Bavil jsem se od začátku až do konce. Originální (a místy šílený až absurdní) humor nepolevuje od začátku až do konce. Vřele doporučuji!(20.11.2016)

• julie_mie

Docela jsem se na tenhle film těšila. Ale bohužel zklamal všechna má očekávání. I od Audrey Lamy a Michela Blanc bych čekala asi lepší výkony. Velká škoda...(22.4.2016)

• mira007

Santa Claus, který v obchodním domě vypráví dětem osobitý příběh Aladina - čekal jsem něco ve stylu Šeherezáda Zety Jones, ale není to tak svižné, sexy ani zábavné. Na to, že to je v žánru krejzy komedie, tak jsem se skoro nezasmál. Jedna hvězda za princeznu v podání Vanessy Guide, do které asi není těžké se zamilovat na první pohled.(2.10.2019)

• kaylin

Tohle je neskutečná ptákovina. Pokud jsem nedávno chválil francouzské komedie za to, že jsou dobré, tak v tomhle případě přece jen dle mého skromného názoru šlápli trochu vedle. Toho vtipného je zde opravdu málo a to provázání pohádkově historického prostředí s moderním dle mého moc nefunguje.(15.2.2016)

Začiatok poslabší, no časom sa to čoraz viac a viac zlepšuje a ak máte radi často absurdný francúzsky humor tak sa z toho nakoniec vykľuje celkom fajn komédia s niekoľkými fakt skvelými momentami.(14.9.2019)