Pledges

Austin Reading

Scénografie:

Danica Vallone
  • ARI50

Ženy nic moc a nuda, chlapci zase hloupy a nuda a tahle jedna velká show v lese bez krve a nějaké atmosféry nuda a blbost no řekl bych ať jsou rádi že nedostali odpad!(25.11.2018)

• ricci.s

Dve režisérske nemehlá spojili svoje sily, a nakrútili niečo, čo sa síce dá pretrpieť, ale o režisérskom (ani akomkoľvek inom) talente tu nemôže byť ani reči. Študenti pobehujú po lese, zatiaľ čo ich napáda akási mimozemský bytosť. Tá vyzerá len ako amatérska čierna hmla, takže postavy väčšinou miznú (prípadne sem tam mutujú), na konci sa tam konečne niečo objaví / zhmotní aj na kameru, ale celé je to strašne lacné, gore nestojí dokopy za nič a nejaká vybuchujúca hlava sa tam síce vyskytne, ale to by musel byť tento horor o poznanie lepšie nakrútený, aby som to ocenil. Koľkokrát tí idioti povedali, že "musíme odtiaľ vypadnúť?" Fakt bohovský scenár. Hodnotenie medzi 1-2 (správne, sú zase aj horšie).(12.8.2018)