Alice T. (festivalový název)

• Rumunsko

• Francie

(festivalový název)

Rumunsko / Francie / Švédsko, 2018, 105 min

Když jsem viděl hodnocení kolegy uživatele Mulosze, říkal jsem si, že je to na demisi a odevzdání lístku, pak ale napsal koment a mě velmi zajímalo, komu chce dát mulosz pěstí. Což o to Alice byla píča nebytečná a to jsem se fakt snažil být empatický co to šlo, ale abych se přiznal mě tam srala i ta matka to bylo něco, to se ani nedivím že ted máme školy plný rozmazlanejch hajzů, který jsou schopný se posmívat i starý paní na ulici, ale běda když je okřikneš, to je pomalu braný jako teroristický útok. Já bych dal klidně i víc, protože vedení herců skvělý, jestliže mě srali, tak asi proto, že měli, ale já zase nepochopil konec.(26.3.2019)

• Mulosz

Což o to, téma je silné, natočeno je to dobře, klasickým rumunským novovlným způsobem, ale jestliže mám 100 minut sledovat a ztotožňovat se s hrdinkou, které mám chuť od první minuty dát přes držku, tak se něco zřejmě nepovedlo.(25.3.2019)